Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az "gáz", ha fiú létemre csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "gáz", ha fiú létemre csak egy kapcsolatot szeretnék, és azzal a lánnyal akarom leélni az egész életemet?

Figyelt kérdés
Természetesen csak a vélemények érdekelnek, és nem ez alapján fogom módosítani a döntésemet...
2011. febr. 22. 14:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én örülök neki!Maradj mindig ilyen.
2011. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz, nagyon szép, igazán romantikus gondolat.

Én sem vágytam sok pasira.

Szerencse is kell ehhez, meg utánna, ha megleled a számodra megfelelőt, akkor sok-sok munka a kapcsolaton.

2011. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%
Igen, nagy ostobaságra készülsz! Kihagysz mindent ami jó az életben! Majd 40-50 éves korodban döbbensz rá hogy mennyire elqrtad!
2011. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de látszik, hogy még nincs tapasztalatod. Nem rosszból mondom.
2011. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Evés közben jön meg az étvágy"

Mivel még nem volt barátnőd de szeretnél így úgy gondolkozok hogy 1 is elég csak legyen(..oké nem mindegy milyen..).Aztán amikor belelendülsz a csajozásba és el sem lehet zárni a "p.uncicsapot" akkor szerintem már nem ezt fogod írni.

2011. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

gondolkozok helyett gondolkozol

ezzel a "40-50 éves korban bánni fogod" dologgal annyiban nem értek egyet hogy ha az ideális nő megvan akkor minek más?ezt azok mondják akiknek nem sült jól el a házasságuk és sanyarú jelenük és kellemetlen jövőjük elől inkább a múltba menekülnének.

sőt ennyi erővel akinek 100 csaja volt az azt bánja majd 50fölött hogy miért nem 200volt,arról se feledkezzünk meg hogy jobb esetben 50 felett is feláll...

2011. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

nagyon szép és sokra tartom az ilyen fiúkat,ellenben a csajozós,mindenhova bevágom a lompost mert ez a menő"-típussal,akik nem is kaphattak meg soha pont ezért.. én 4éve vagyok kapcsolatban, a barátom szűz volt,én vagyok neki az első,mondtam neki,ha menni akar most menjen,gondolja át kihagy e valamit ha velem marad,10év múlva is csak engem akar e.ere az volt a válasza,hogy még többet is kap tőle mint amire valaha vágyott és tudja hogy még egy ilyet nem talál (én pl sose csalnám meg,hiába a sok kísértés,de mindent megkapok én is) Azt mondta velem akarja leélni az életét,gyerekek stb..aminek LASSAN itt az ideje.Így közeledve az 5.évhez még mindig ezen a véleményen van,és a szex is tökéletes,a mennyisége sem csökkent,pedig sülve főve együtt vagyunk,mindenhova 1ütt megyünk.Ha neked is lesz ilyen kapcsolatod akkor simán lehetséges,de ne feledd egy kapcsolatért RENGETEGET kell tenni,nekünk is sok munka van mögötte,évek után is figyelmesnek lenni,meglepni a másikat,újat mutatni stb..

Örülök hogy van még ilyen srác,ilyet szerettem volna de én már megkaptam 4éve :) Biztos találsz még te is ilyen lányt aki úgy látja mint te vagy én!

Sok sikert!

23L

2011. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
inkább ritka,mintsem gáz.
2011. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy ostobaság lenne nem összekefélni mindenkit, amúgy próba cseresznye, csalódni kell néha meg tévedni hogy megtaláljuk aki kell nekünk, de igaz az hogy legtöbb esetben sokaknak több barátnőjük van, és nem az első a legemlékezetesebb vagy legszebb, az utolsó szerelem is lehet a legnagyobb, az igazi, a felülmúlhatatlan
2011. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Ez eggyáltalán nem gáz..Sőt,nagyon jó gondolat,de ezt a legnehezebb bevalósítani sajnos..
2011. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!