Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres? Mire vár?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Mire vár? Érdeklem egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves vagyok, a volt barátom 28. 4 hónap telt el a szakításunk óta (kb. 2hónapos, rövid kapcsolat volt). Most újra megkeresett, rám írt, és boncolgatta a találkozás és a kibékülés gondolatát. Felhozta a témát,hogy találkozni szeretne, mondtam,hogy rendben beszélhetünk. A probléma a következő, mióta újra beszélünk msn-en, legtöbbször én írok rá. 2napja nem keresett, fent van msnen,de nem ír rám. Én úgy vagyok vele,ha valóban érdeklem akkor rám ír,felkeres stb. Végülis ő hozta fel a találkozás témát is. Akkor most mi történt? Mégsem érdeklem? Ha ráírok vissza ír, órákat beszélgetünk minden rendben van. De ha nem írok rá akkor várhatok napokat is hogy írjon ha ír egyáltalán. Gondoljátok mégsem akar találkozni???
2011. febr. 22. 14:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Háát, könnyen lehet :) El tudom képzelni hogy mellettem több párhuzamos kapcsolata is volt/van. Amelyikről tudok az már utánam volt(1héttel- ejj de bánthatta a velem való szakitás) azt is csak azért tudom mert elsirta a bánatát.

Erre megkérdeztem hogy velem miért beszélget? Ha ló nincs a szamár is jó esete?

Azt mondta nem mert neki az a csaj kell, nem más.

Hogy velem mégis miért beszélget azt ezzel indokolta meg:

-Miért beszélgetnek az emberek egymással?

-Mert társas lények vagyunk. De ha zavar szólj!


Amilyen undok velem, tényleg nem szerethet már egy kicsit sem :(


Meg hogy vágyik rá hogy valaki meghallgassa és megértő legyen vele. De hogy ez pont én legyek az szerintem furcsa és rám nézve megalázó is. De annyira szeretem örülök hogy beszél velem, eltüröm ezt is.

De még 27 éves egy pár hétig, márciusban tölti majd a 28-at. Amig nem volt neki más addig a munka miatt hanyagolt. most pedig mások miatt.

2011. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Neki nem márciusban van a szülinapja, szal nem ugyanaz a személy. De látom vannak hozzá hasonló egyedek, pedig azt hittem egyedülállóan bonyolult! :)

Egyébként ha nem lennék bele zúgva,akkor biztosan nem foglalkoznék vele. De annyira nem számítottam rá,hogy még valaha megkeres, és hogy újra akarja kezdeni,meg találkozni akar. Csak ugye most kezdődik elölről ez a bizonytalanság,hogy akkor most valóban találkozni akar? És ha igen akkor miért nem dönti el végre az időpontot, ha egész éjjel fent van msnen miért nem ír rám. Miért kell nekem ráírnom? Lehet megint csak hülyít, de akkor mit élvez ebben?váááááá megőrjít ez a tudatlanság/bizonytalanság

2011. febr. 22. 16:00
 13/19 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, szívesen! :D Ha akármilyen hasonló mondat kéne, szólj csak ^^ ( na jó, ez félig vicc..:P ) Majd néha idenézek... és sok sikert! Akárhogy is, remélem jól jössz ki ebből a szituból!
2011. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az a gond sokszor a munkája miatt sincs ideje találkozni,de attól még rám küldhetne egy smst....nem mindig utólag kellene elmondani miért nem tud talizni... na mindegy,majd lesz valami,megpróbálok nem begolyózni ismét...:)
2011. febr. 22. 18:21
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akarna téged, keresne. Ha nem keres, és neked kell futni utána, akkor az egész nem ér semmit.
2011. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Akkor megnyugodtam, két pasiról van szó.

Ugyanezek járnak a fejemben. Miért ennyire távolságtartó?

Fent van a neten, iwiwen bejelentkezik facebookon is épp az előbb volt, társkeresőn is friss a dátum de én hiába várom msnen egész este. Ha megkérdezem azt mondja nem ér rá erre. De a társkeresőre bezzeg ráér :(

Ha fel is lép beszélgetni, tőlem elbúcsúzik 20:00-kor hogy korán kel mennie kell aludni de másnap látom hogy még 23:12 perckor is a neten ette a fene... én nem szólok erről egy szót se neki, csak finoman meg szoktam érdeklődni hogy mikor feküdt le az este (tesztelem igazat mond-e)

Szerintem csak Tőlem próbál megszabadulni ilyenkor, valamiért nem nagyon keresik a társaságunkat. Én sok mindent gondoltam miért lehet ez igy de őszintén szólva még mindig homályos!

Szerintem szó szerint a hülyítést élvezik! Hízeleg nekik, hogy a csaj vár rájuk visszafogadná őket. Ha meg ugyis mindent elnézünk, megbocsátunk akkor gondolják megengedhetik maguknak ezt a viselkedést. Az a baj, hogy amig kevesebbet érez irántam mint én iránta addig hiába fenyegetőznék szakitással, attól nem kap észbe a viselkedését illetően. Régen megpróbáltam, be is jött jobb lett de mostanában már nem olyanok az érzései simán rávágná, hogy menjek csak! És nem jön vissza, mert Ő túl büszke ahhoz hogy írjon. 10-ből 9szer én kezdeményeztem a békülést.

Szóval ez a taktika már nem jön be, az eltávolodással is próbálkoztam az se hozott várt eredményt pont azért mert képes és két hétig se keres én meg addig megőrülök. Féltékennyé tenni se lehet.

ÁÁáá ez nekem túl bonyolult! Én már nem is próbálom megérteni a viselkedését élem az életem

2011. febr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha kellek neki majd megkeres, ha meg nem akkor így jártam, én nem fogok futni utána. Elég volt.
2011. febr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen, de megőrjít a bizonytalanság. Ezért ma kész tények elé állítom,megmondom neki pl. péntek este 7kor ráér e. Ha lemondja, akkor el kell könyvelnem magamban,hogy nem érdeklem,és ennyi.
2011. febr. 24. 11:33
 19/19 anonim ***** válasza:

A pasik kevés dolgot utálnak jobban mintha kész tények elé vannak állítva :) De saját magad érdekében most szerintem is ez a legjobb megoldás. Fontos tudni hányadál álltok.

AZért ha egyszer nem ér rá azt még ne könyveld el érdektelenségnek főleg ha megigéri hogy legközelebb szabaddá teszi magát a kedvedért. Lehet hogy éppen fáradt volt, más dolga akadt stb. Nem akarom őket mentegetni de ilyen előfordul. Bár én már annyira be vagyok idomitva ezekre a dolgokra, hogy azt is elhiszem ha egy hónapig nem ér rá 1 órát velem lenni. Az én (ex?)pasim állandóan ezt játssza és baromi megértő voltam vele idáig meg régen is amikor 10ből 8 talit lemondott mert "nem ért rá". Valójában ráért csak kedve nem volt velem lenni. Nehéz dolog. Most meg vissza akar csábítani az ágyába úgyhogy készszégesebbnek mutatkozik mint amilyen lenni szokott. Vigyázz ezzel, sokszor csak érdekből kedveskednek.

2011. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!