Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres? Mire vár?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Mire vár? Érdeklem egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves vagyok, a volt barátom 28. 4 hónap telt el a szakításunk óta (kb. 2hónapos, rövid kapcsolat volt). Most újra megkeresett, rám írt, és boncolgatta a találkozás és a kibékülés gondolatát. Felhozta a témát,hogy találkozni szeretne, mondtam,hogy rendben beszélhetünk. A probléma a következő, mióta újra beszélünk msn-en, legtöbbször én írok rá. 2napja nem keresett, fent van msnen,de nem ír rám. Én úgy vagyok vele,ha valóban érdeklem akkor rám ír,felkeres stb. Végülis ő hozta fel a találkozás témát is. Akkor most mi történt? Mégsem érdeklem? Ha ráírok vissza ír, órákat beszélgetünk minden rendben van. De ha nem írok rá akkor várhatok napokat is hogy írjon ha ír egyáltalán. Gondoljátok mégsem akar találkozni???
2011. febr. 22. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Több csajnál is próbálkozik a srác azért nem keres meg.
2011. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem, csak ő is így van vele, azt várja, hogy rá írj, de vicc, hogy mindenki ezzel sakkozik... gyerekes, na mind1..
2011. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy kis eszed, írnál neki valamit, pl hogy :

"szia, mizujs? azt hittem fontos neked ez az egész, de mivel nem kerestél, gondoltam érdeklődök a további szándékaid után ... " pl...

2011. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miből gondoljátok,hogy több csajnál is próbálkozik?
2011. febr. 22. 14:51
 5/19 A kérdező kommentje:
Már írtam neki többször, sőt ki is osztottam és meg is kérdeztem többször,hogy komolyan gondolja ezt az egészet, és mindig azt válaszolta,hogy igen komolyan gondolja. Egyébként ez régen is jellemző volt rá,hogy elvárta én keressem, ha tényleg valami nagyon fontos volt akkor persze rám írt. Szerintem is gyerekes ez a ki ír rám harc. Csak úgy gondolom ha vkit érdekel egy csaj,akkor keresi.Nem?
2011. febr. 22. 14:53
 6/19 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a cipőben járok. Én 22 ő 27 egy hónapja szakitás részéről. Nemrég a másik csaj kidobta azóta rámirt párszor, gondolom azért hogy vigasztaljam hányatott lelkét (engem ki vigasztalt? senki.)

Amikor már vártam az estéket mikor jön és beszélünk akkor egyszerüen napokig nem jelentkezik. Arra gondoltam eleinte, hogy direkt csinálja mert tudja hogy az érdekes egy nőnek amit nem kaphat meg, aki titokzatos és kéreti magát. Aztán magamat okoltam, hogy talán én mondtam valami rosszat és ezzel büntet.

Végül rájöttem, hogy már nem akar engem csak szeretne valakit akivel beszélgethet. Lelki szemetesládát, valakit aki megérti és megvigasztalja. Én hülye meg azt hittem újra akarja velem kezdeni, hogy van esélyem.


Sajnos nem.


Azt hiszem Nálatok is valami hasonló lehet a helyzet, a pasi vívódik nem tudja mit akar igazán lehet hogy van a képbe más akivel éppen ismerkedik, az biztos hogy Mi ezektől a kapcsolatoktól már nem várhatunk sokat. Szerintem ne éld bele magad Te sem, hogy köztetek esetleg újra lehet valami mert hátha koppannál.

Viselkedj úgy mint egy barát, egy haver aki mellette áll ha kell de közben van neki is saját élete éreztesd hogy ismerkedsz, kellesz a pasiknak. Én sem tudok ennél többet tenni, ez az a helyzet amikor ők diktálják a feltételeket mi pedig próbálunk alkalmazkodni. Ha már szeretjük őket.

2011. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy félénk vagy tényleg azt akarja látni mennyire fontos neked ráírsz-e ha fenn van vagy simán elvagy nélküle. Irjál rá nyugodtan, de ne azonnal mihelyst fellép mert akkor azt hiszi másra se vártál csak rá és ezt nem szabad éreztetni velük mert azt hiszi mindent megtehet ezentúl. Ha nme irsz rá és ő sem keres akkor lehet hogy mégsem vagy annyira fontos neki amennyire szeretnéd, vagy csak szimplán nem akar Veled beszélni.

Lehet hogy idő kell neki és legközelebbi alkalommal majd már rád ír. Nálunk nincs ilyen gond, de látod semmivel sem vagyok jobb helyzetben én sem :(

2011. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben azt írnám neki, hogy: " Oké... Ennyi volt. Ha nem vagy képes szinten tartani azt, amit állítólag akartál, soha többet ne írj, hagyj békén. "


Harmadik voltam.

2011. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Annyira kísértetiesen hasonló a sztorid, hogy komolyan elkezdtem aggódni nem ugyanarról a személyről beszélünk e! :)
2011. febr. 22. 15:16
 10/19 A kérdező kommentje:
Harmadiknak üzenem, hogy tök jókat írt, lehet ugyanezen mondatokat fogom neki elküldeni ha így megy tovább! :D
2011. febr. 22. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!