Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki nem kapott semmit valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki nem kapott semmit valentin napra rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Ki hogy áll ezzel az üneppel? Csak engem hagy hidegen? (egyszerre több kérdés, mindegy)
2009. febr. 14. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
mivel mi mind a ketten édességmániások vettünk egymásnak egy bombomt és ennyi. :)
2009. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam semmit sem.
2009. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
én a barátnőimtől kaptam leveletxD (15 éves lány)
2009. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem ünnepeltük. Hála az égnek a párom is úgy gondolja, hogy fölösleges. :) Karácsonyra is alig tudtam, mit vegyek neki, erre januárban még szülinapja is van, akkor már végképp nem tudtam. Ha még Valentin napra is ajándékot kéne vennem, teljesen meg lennék lőve. :) De azért kedveskedtünk, vettünk egymásnak csokit, egyformát. :D Megvettük és kicseréltük. :D
2009. febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi sem veszünk egymásnak semmit a férjemmel. Hülyeségnek tartom, hiszen nem fogom jobban szeretni, ha vesz nekem valami szivecskés izét.
2009. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Najó, de mi van, ha az egyik félnek fontos?!... és tényleg nem vártam (volna ) mást, csak mondjuk egy klassz dalt küldött volna e-mailben, vagy egy sms-t, de azt sem:(
2009. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én sem kaptam semmit :( de én vedtem neki...és még egy szál rózsát sem kaptam!Nem esett valami túl jól...
2010. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!