Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ez a lány most szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ez a lány most szerelmes?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány. Eléggé furán viselkedik, és néha órán elég nagyokat sóhajt, olyan vágyakozva.

Van egy srác aki kb háromnegyed éve udvarol a lánynak, szinte minden szünetben vele van, nem mint ha engem zavarna vagy valami, nem vagyok féltékeny, eddig soha életemben nem álltam senki boldogsága elé.

Észrevettem, hogy néha mintha engem nézne. Mint ha keresné a szemkontaktust. A barátnője kérdezte tőlem, tök komolyan, hogy bejön-e, és erre nem reagáltam semmit, de utána csöndben megjegyezte, "majd biztos ő fog kezdeményezni". Kb kétszer mondta a barátnője, hogy beszéljek már vele.

De nem mentem oda hozzá. Egyszer sem. A válasz egyszerű, félek, hogy elutasít, csalódni meg nem akarok (csalódtam már eleget, köszönöm meg kérek belőle!), utána meg nem győzöm kimagyarázni magam a barátnői és a többi osztálytársam előtt.


16F


2011. febr. 21. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló,hogy tetszel neki!
2011. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Futurare ***** válasza:
Senkinek sem tartozol magyarázattal!
2011. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kis sunyi! :DDD
2011. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kicsit bővebb válaszokat, kérnek, főleg lányok véleménye érdekelne a legjobban, hogy ők, hogyan élik ezt meg.


Kort és nemet is írjatok!


16F

2011. febr. 21. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Első hozzászoló vagyok!:)

Bővebben nem lehet leírni,mert teljesen egyértelmű.A lány barátnője mondta neked,hogy kezdeményezz a lánynál?Szerinted véletlen?Barátnők!Természetes,hogy megbeszélték...!Amikor középiskolába jártam,én is a barátnőmet küldtem rá a pasikra!:D

A csalódást pedig elkerülheted,nem muszáj egyből lerohannod,elkezded keresni a társaságát,beszélgettek,amikor egyedül van!Legyél hozzá kedves,ha Te az vagy hozzá,ő is az lesz hozzád,és nem fog kellemetlen helyzetbe sodorni az osztály és a barátnői előtt!

Szerintem...

20/L

2011. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. 17 éves lány vagyok és velem is történt már hasonló úgyhogy tapasztalatból írok. Ilyenkor a lány nyilván hogy nem akar kezdeményezni mert azt várja hogy majd te fogsz. Pláne osztálytársaknál ez még bonyolultabb mert ha leég vagy elküldöd akkor még évekig fog szívni egy osztályban veled ráadásul mindenki tudni fogja. Ezért inkább azt javaslom menj oda hozzá és hívd el valahova. Száz százalék hogy nem fog nemet mondani! Ha tetszik neked akkor szerintem most lépj mert később aztán lehet hogy túl késő lesz. Viszont ha nem tetszik akkor meg nem hitegesd mert az mindkettőtöknek nagyon rossz lesz. Hajrá:) remélem tudtam segíteni
2011. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!


Kb két hónapja kérdezte, a barátnője tőlem, akkor már késő? :S


Mert most is megy ugyan úgy minden, a srác még mindig udvarról, ő meg néha rám néz, olyankor fura érzés vált ki belőlem, nem tudom, hogy ő ekkor, hogy érez, bár lehet, hogy csak én mesélem be ezt magamnak.


16F

2011. febr. 21. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Igaza van az előttem szólóknak, és még nem késő :)

21L

2011. febr. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!