Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Nektek mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nektek mik azok a tulajdonságok egy pasiban, amit nagyon szerettek benne belső, külső egyaránt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szem. Kék szem mániám van. Test, abból olyan hogy nem kell kigyúrt állatnak lennie, de szélesebb legyen a válla mint nekem és oda lehessen bújni hozzá. Belsőre leginkább a vidám természet számít nekem. Meg persze fogadjon el engem úgy ahogy vagyok, és ne felejtse el éreztetni velem, hogy szeret.
2011. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Külső:

adjon magára, nálam barna szem, barna haj a befutó. ne legyen vézna, se túl kövér, ne legyen csupa izom,de azért nemárat ha van rajta 1 kicsi:P

legyen stílusa.


váá, és ma pont láttam is ilyet a buszon :D xd


Belső:

kedves, megbízható, őszinte, megértő, vicces, jófej, néha lehessen vele hülyülni, de azért lehessen vele komolyan beszélgetni. :)


15/L

2011. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

külső: szőkésbarna, mézszőke hajat szeretem legjobban de volt már barnahajú barátom is. Legyen magasabb nálam.


Legfontosabb hogy vicces legyen, legyen humora, ne legyen sértődős és féltékenykedős de legyen hűséges, nem kell túlzottan nyálasnak lennie de a kedvesség mindig jól esik

lehessen vele tartalmasan beszélgetni

16L

2011. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

külső:széles váll,hát azér tne 160 centi legyen..,nagy pici 3-4mms haj de ez teljesen mind1 csak van akinek szívdöglesztően áll egy ilyen apró haj :) esetleg borosta ha jól áll neki :)

belső:egy vadállat legyen :D ezzel remélem sok midnent elmondtam, legyne határozott, férfias.. ha ez belsőnek számít nekem plusz pont ha a keményebb zenéket szereti de nem feltétlen ugy öltözködik teljesen. :) de ez tök mind1 csak +pont! :D

15/L :)

2011. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

külső: kisugázás, öltözködés, szexin kacsint e!!!!!!

belső: jófej, vicces, ha 2esben vagyunk kicsi romantika

2011. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően a belső tulajdonságok számítanak nálam hosszútávon, tehát ezek fontosak: elsősorban szeressen úgy, ahogy vagyok, aztán legyen közös témánk, ne legyen akaratos, de azért alapvetően ő irányítson a kapcsolatban.

Külsőre pedig azt mondom, hogy szinte mindegy, bár azért nekem is van ideálom: magas, sötét hajú, kékszemű, és nem túl vézna, de nem is túl izmos...olyan pont ideális :)

(és már megtaláltam :P)

18/L

2011. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja és 2. vagyok, egy pasi 180 cm-nél kezdődik :))
2011. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el ezt a hülyeséget! Ti itt válogattok nagyon speciális kritériumok alapján, de szinte mind leírja hogy "úgy szeressen ahogy vagyok!", na ILYEN NINCS! Egy sem.

Kivetnivalót bárkin lehet találni, percek kérdése.

Az hogy ELFOGAD olyannak mint amilyen vagy, az egy másik dolog.

2011. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ott az igazság(Y)
2011. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mind 2 tök szempontja érthető.

Amit írtak az lehet ,hogy nem lesz meg nekik,de ők erről "álmodnak" ,hogy nekik ez az ideál.

Biztos beérnék ha nem olyan lenne a szeme haja stb. azok mellékesek.

2011. febr. 21. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!