Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol és hogy ismertétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogy ismertétek meg a legnagyobb szerelmeteket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 19:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Wapchat :)

És már több, mint 3 éve <3

2011. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor egy ismerősömön keresztül :)
2011. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

hat, nyolcosztalyos gimibe jartam, amikor en voltam nyolcadikos es o volt vegzos akkor tetszett.. Ket evig remenytelenul szerettem.. Elkezdtem chatelni, es ott valaki megbantott, es felajanlotta, h talalkozzunk, hogy szemelyesen kerjen bocsanatot. Talalkoztunk, legnagyobb meglepetesemre o volt az.. Beszelgettunk, jol esett az, hogy bocsanatot kert.. Ra ket hetre elhivott, hogy segitsek fozni neki.. Atmentem, foztunk.. Aztan vegul sikerult az, hogy rajott arra, hogy tetszem neki.. Aznap mar nala aludtam, borzasztoan szerelmesvoltambele. 1,5evig voltunk egyutt, majd en kiszerettem belole.(megcsalt, elhagyott, megutott) de ennek mar 3 eve. Azota uj parom van,akivel nagy a szerelem, de megsem az, hogy evekig ra vartam esigazi szerelem.. :)egyebkent a fiu azota is szerelmes, nem adja fel.

20/l

2011. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A legnagyobb szerelmem az a párom, tárkeresős oldalon ismerkedtünk meg, 18 hónapja vagyunk együtt <3
2011. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Suli:P.....lassan 4 eve vagyunk egyutt:p:D
2011. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Megszöktem otthonról, mert nem akartam suli mellett dolgozni is.

Az akkori legjobb barátnöm mondta, hogy megkérdezi az exbarátját, hogy ideiglenesen lakhatok-e nála. Ö albérletben lakott egyedül.

Belement, de mielött becuccoltam volna hozzá, barátnömmel szokás szerint kiültünk inni a Feneketlen tóhoz. Odajött egy srác tüzet kérni. Jóba lettünk vele, az elkövetkezö napokban is találkoztunk. Közben anyámmal kibékültem, már csak 2 napom volt a hazatérésig a barátnöm exénél. Utolsó napon egy másik barátnömmel megintcsak piálni mentünk, mikoris hívott ez a srác, hogy menjünk inni valahova, vele van az egyik haverja. Persze hogy belementünk, találkoztunk. Elsöre idegenkedtem töle valamiért, hozzá se szóltam :D Majd útközben megszólaltam, hogy nem iszom mert éhes vagyok, a barátnöm exénél csak konzerv májkrém volt, semmi más étel... Erre meghívott enni, ez szimpatikus volt, beszédbe elegyedtünk, pár órára rá már csókolóztunk, össze is jöttünk. Másnap ugyan segített hazavinni a cuccaimat, de utána engem költöztetett is magához :D járásunk 3. hónapjában már babát terveztünk, aki megfogant a 4. hónapban. Most 7 hónapos a kislányunk, közben tavaly összeházasodtunk. Nagyon boldog vagyok vele, életem legnagyobb szerelme!!!:))

23/N

2011. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Első nap a munkahelyemen, én állok a portán, ő berobog, akkor nem tetszett... csak figyeltem őt, tágra nyilt szemekkel, hogy mi is olyan furcsa rajta, már tudom, a világító szép kék szemei voltak. Szépen lassan beleszerettem, a nyugodt, higgadt, kedves, intelligens, szeretni való kis természetébe, azóta őt látom a világ legjobbképűbb pasijának, csak az a bökkenő, hogy nagy valószínűséggel őt nem érdeklem, most is a sírás kerülget, azt hiszem még soha senkit nem szerettem ennyire.:(

20/L

2011. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az egyik haverom mondta, hogy van egy osztálytársa, aki sok dologban hasonlít rám és ismerjem meg, biztos jól kijönnénk. Ismertségünk első hetében még hármasban vagy négyesben találkoztunk, haverom, Ő meg az egyik barátnőm. Aztán haverom nem ért rá, úgyhogy csak kettesben találkozgattunk. Msn-en rengeteget beszélgettünk, aztán elmentünk együtt bulizni, meg voltunk koncerten is, megbeszéltük, hogy nálam alszik, mert vidéki és nem igazán tudna hajnalban hazamenni. Én addigra már teljesen bele voltam zúgva, a bulin is folyton egymás mellett voltunk, és már akkor mindenki azt hitte, hogy járunk, amikor még együtt sem voltunk.

Mikor már egy hónapja ismertem átjött hozzám iskola után beteglátogatóba, és akkor össze is jöttünk, lassan 14 hónapja együtt vagyunk :)

Már akkor tetszett, amikor először találkoztunk, és miután nálam aludt a buli után, anyukám is mondta, hogy elég szimpatikusnak tartja :D A párom barátai pedig mesélték, hogy mikor még nem voltunk együtt, de beszélt rólam, már akkor sejtették, hogy lesz valami :D

Életem végéig vele szeretnék maradni, nagyon szeretem őt :)

18L

2011. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!