Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol és hogy ismertétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogy ismertétek meg a legnagyobb szerelmeteket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
egyik bnőmön keresztül msn-en. a srác és a bnőm előszőr a srác egyik haverjával akart összehozni. aztán nekem nem jött be a srác,így a másik haverját próbálta bedobni nálam. én végül nála kötöttem ki. aztán westendben taliztunk előszőr,kb 1 hónap beszélgetés után. 1,5 éve együtt vagyunk
2011. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
poénból regisztráltam társkeresőre. és hát nézegettem, vannak-e ismerőseim az oldalon, és ráakadtam egy jó pasira, ráadásul közel is lakik hozzám városilag, és írtam neki. aztán 10 napig beszélgettünk msn-en és taliztunk. ma 2 éve hogy együtt vagyunk :)
2011. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
egy szép álomnak indult aztán valoság lett ugyanis keresgélni kezdtem azt kit álmomba láttam és néhány hónap után megtaláltam találkoztunk hosszas msn beszélgetések után majd fél évre rá h elösször találkoztunk öszejöttünk az első tali egy parkban volt..:D:P de utolag már kiderlült h egy ovodába jártunk söt már ott is ismertük egymást...
2011. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy éjszakás kalandomnál megismert sráccal jóban maradtunk. Később összejött egy lánnyal, és ezért bemutatta az unokatestvérét, hogy mi majd "elleszünk" egymással.

Igaza volt, amint megláttuk egymást, szerelem volt első látásra. :) Ezen ő is meg én is meglepődtem, fél évig "jártunk", sajnos a távolság tönkretette a dolgot. De azóta is tartjuk a kapcsolatot, hiányzik, és senki se tudta felülmúlni... :(

2011. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalon ismertem meg. Msn-en beszélgettünk majd pár napra rá találkoztunk. Összejöttünk, de ő hamar szakított is velem. De most megint találkozgatunk szexre, de nagyon ritkán. Nem tudom mit csináljak nagyon rossz igy.
2011. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
gólyatáborba, már először láttam h bejövök neki, de csak később volt bátorságom odamenni hozzá.
2011. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
myvip randin.
2011. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
osztálytársak voltunk gimiben, 10.ben jöttünk össze azota is együtt vagyunk most már egyetemisták:)
2011. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Puruttyán...és komoly :)
2011. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
volt pasim egyik haverja :)
2011. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!