Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igazat mond vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mond vagy csak azt akarja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban,helyes és vicces szóval mr.tökéletes.(:

Pár napja azt írkálja,hogy tetszem neki,és hogy szerelmes belém.De nem tudom elhinni,mert mindig ironizál,így nem tudom mikor mond igazat.Mondogatja mindenkinek,hogy milyen jól nézek ki , és milyen szívesen lefeküdne velem.

Meg hogy ma olyan jól néztem ki ,hogy legszívesebben leszaggatta volna rólam a ruhát.

Jó barátok vagyunk,és együtt szoktunk nevetni,és gondolom csak hülyeségből irkálja,de van amikor teljesen komolyan mondja,ahogy rám néz.=(

Nagyon helyes fiú,de nem tudom a többi nagymenőhöz tartozik-e ilyen téren vagy komolyan beszél..?.

Egyébként 17 lesz.

Szerintetek mit szeretne?


2011. febr. 21. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem nincs mit gondolkodni rajta, nyilván nem akar komolyabbat, ezt meg is mondta. valószínűleg tényleg bejössz neki, de valamilyen szinten ez már ilyen belsős vicc lett köztetek, h jajj, de megdugna egyszer. osztályban ez gyakori, nálunk is volt több, nem kell komolyan venni, nem annyira fontos :)
2011. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ezekkel tényleg csak poénkodni akar, de szerintem a legjobb ha élőbe (msn-en könnyebb lenne persze, de azt megmutathatja a haverjainak, röhöghetnek rajtad, nem fogod tudni mikor hazudik) rákérdezel, hogy most komolyan akar tőled valamit, vagy nem.


15/L

2011. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az udvarlás nem azt kéne jelenteni, hogy azt mondogatja, hogy "lefeküdne veled"...Nem a testedet dicsérne, ha nem CSAK az érdekelné.

Amúgy meg fogd fel úgy a dolgot, hogy akarhat amit akar úgyis tőled függ a dolog. Azért ne feküdj le vele, mert ő azt akarja, vagy hogy megtartsd. Mert akkor elkönyvel olcsó ribancnak, és az életben nem fog komolyan venni.

Szerintem ne add magad könnyen. Ha tényleg nem csak megdugni akar, vagy lát benned valami többet is akkor csak várjon, és próbáljon elcsábítani. (elcsábítás nem egyenlő azzal, hogy a tested dicséri.)

2011. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!