Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igazat mond vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mond vagy csak azt akarja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban,helyes és vicces szóval mr.tökéletes.(:

Pár napja azt írkálja,hogy tetszem neki,és hogy szerelmes belém.De nem tudom elhinni,mert mindig ironizál,így nem tudom mikor mond igazat.Mondogatja mindenkinek,hogy milyen jól nézek ki , és milyen szívesen lefeküdne velem.

Meg hogy ma olyan jól néztem ki ,hogy legszívesebben leszaggatta volna rólam a ruhát.

Jó barátok vagyunk,és együtt szoktunk nevetni,és gondolom csak hülyeségből irkálja,de van amikor teljesen komolyan mondja,ahogy rám néz.=(

Nagyon helyes fiú,de nem tudom a többi nagymenőhöz tartozik-e ilyen téren vagy komolyan beszél..?.

Egyébként 17 lesz.

Szerintetek mit szeretne?


2011. febr. 21. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

helyes és vicces = tökéletes? jó felszínes lehetsz te is.

egyébként ha tényleg komolyabbat akarna tőled és nem csak meghúzni akkor nem azzal kezdené h elmondja mindenkinek h lefeküdne veled.a szerelem nem itt kezdődik.

2011. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem szívesen megd.gna. Gondolom te sem gondoltad, hogy szerelmes beléd és párkapcsolatot akar.
2011. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle! Ha ilyeneket van képe írogatni, akkor teljesen normális kérdés, hogy ezt komolyan is gondolja-e. 17 évesen igenis tudnia kell, hogy mit beszél akár milyen helyes meg vicces is. Az majd nem lesz olyan vicces amikor más lánynak mondja ezt... jobb ezt tisztázni.
2011. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

persze nem ettől mr tökéletes..de minek írjak róla regényt?(:

tudom,és meg is fogom kérdezni,csak kíváncsi voltam a véleményetekre.

mondta ő is ,hogy a barátnő nem neki való,de nagyon szép vagyok, és nagyon bejövök neki.

én sem akartam elhinni.:S

és mielőtt azt mondja valaki,hogy milyen beképzelt vagyok.:NEM! sőt..sajnos nagyon is alábecsülöm és semmibe veszem magamat..pedig sokan dicsérnek,de egyszerűen el sem tudom képzelni,hogy tetszhetek én a fiúknak"ennyire"

és ebben SEMMI EGO NINCS.:(

2011. febr. 21. 17:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te tényleg nagyon alábecsülöd saját magad, ha beéred azzal, hogy "jaj de jó, valakinek annyira kellek, hogy hajlandó ágyba vinni".
2011. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azt hogy"ennyire" nem pont erre az esetre értettem..lassan tisztában vagyok azzal,hogy a 2.variáció az igaz sajnos.:(
2011. febr. 21. 17:59
 7/13 A kérdező kommentje:
hát..igen.:(
2011. febr. 21. 17:59
 8/13 A kérdező kommentje:
nem arról van szó,hogy nem kellek másnak,most is sokan udvarolnak és van egy helyes kedves aranyos megértő fiú,aki azonban komoly.Szóval nem tudom megérné-e elbaltáznom azt a fiút,emiatt a hülyeség miatt.:S
2011. febr. 21. 18:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyennel inkább ne foglalkozz. Szexen kívül nem hiszem hogy mást is szeretne tőled.
2011. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azzal foglalkozz aki komoly...ha azzal nem jön össze valami miatt, még futhatsz ez után.
2011. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!