Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nálam egy osztállyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam egy osztállyal feljebb járó fiú a suliban. Hogyan szedhetném fel?

Figyelt kérdés
L/12, 7.osztály, és a fiú sem átlagos, a suli legjobb tanulója és versenyeken ismertem meg
2011. febr. 21. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

:D

Ez de aranyos! Hallod 16 vagyok de nem kicsit lepődnék meg, ha valaki fizika versenyen akarna felszedni :D Vagy épp úszáson...


16/f

2011. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amúgy keresd a társaságát, egyszer menj oda hozzá kérdezz tőle valami ökörséget, pl nem tudja merre van ez és ez... utána már lesz egy okod ha látod köszönj neki :)

Neten is ráírhatsz, előbb utóbb venni fogja a lapot. Nincs valami szakkör, vagy sport óra ahova együtt járhatnátok?

2011. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már köszönünk, és nagy ökörségeket nem kérdezhetek tőle mert megyei szintű versenyekre járok...jókat hülyülünk versenyeken, de annyi, ráadásul nem is igazán tetszem neki(tudtommal)
2011. febr. 21. 19:08
 4/8 A kérdező kommentje:
és csak zongora, angol és efféle magánórákra jár, és yahoo-n kívül sehol sincs regisztrálva. én is egy pont ilyenbe kellett beleszeressek MÁR EGY ÉVE
2011. febr. 21. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:

hmm érdekes. Ha jól elhülyültök az már valami, ezek szerint legalább kedvel :)


Talán emlegesd neki, hogy jobb eséllyel nyersz versenyt, ha ott van. vagy, hogy úgy jobban élvezed a dolgot... és kedved lenne máskor is hülyülni vele. Jó persze ez így egyszerre soknak tűnik, de látni fogod kezdettől, veszi-re a lapot.

2011. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, kipróbálom.
2011. febr. 22. 15:48
 7/8 A kérdező kommentje:
megköszönném ha írnátok még
2011. ápr. 16. 14:50
 8/8 anonim válasza:

Nézd, nem kell elsietni. Legyél minél többet vele! Beszélgessetek, hülyüljetek továbbra is, és majd kialakulnak a dolgok. :) Aztán, valamikor kicsit jelezz neki.. (PL egy pillanatra megérinted őt..) A kezét vagy az arcát.. :) Azt én is szoktam szeretni :)

Türelem, rózsát terem!:)


Szurkolok nektek!

F/20

2011. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!