Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cirkuszosba (vagyok) szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cirkuszosba (vagyok) szerelmes?

Figyelt kérdés

Röviden tömören!

Pár éve megismerkedtem egy cirkuszossal kb fél évig tartottuk a kapcsolatot de ő elment külföldre dolgozni aztán megnösült stb.....6. éve annak hogy nem hallottam róla semmit de pár hónapja az iwiw-en megtaláltam bejelöltem és örült mondta h ő már hányszor keresett hívott is mikor Magyarországon járt de kivolt kapcsolva a telefonom. Amikor még itt volt velem azt mondta hogy engem soha nem felejt el stb.... mondtam neki biztos minden lánynak ezt mondod de ő azt mondta hogy hidjem el hogy nem. Most pedig ha úgy van mindig mondja hogy ha erre lesz dolga akkor szol hogy mikor jön mert látni akar. Azt mondja hogy voltam eszébe ebbe a pár évben de nem tudom mit hidjek el neki? Értelme nincs annak ha hazudik mert már ott a családja. Mit érezhet egyátalán érez valamit írántam? Mi a vélemyényetek? Kata


2011. febr. 21. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
külföldön él és házas. tehát felejtős. ebből nem lesz semmi. max ha hazajön lefekszik veled néha aztán ennyi. ha neked az kell hogy használjanak csak akkor hajrá. ne higgy el mindent amit mondanak..persze mindig ki volt kapcsolva a telód.. mese habbal, csak le akar fektetni.
2011. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ki volt! Mert számot váltottam miután elment fél év mulva.Azóta le is járt a kártya.
2011. febr. 21. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Tök lényegtelen, hogy él-e az a számod, ami neki volt meg, vagy sem. Az uraság házasságban él, úgyhogy számodra tabu.

Gerinctelen dolog lenne ennek ellenére kapcsolatba bonyolódni vele. Ne akard, hogy az ismerőseid a szájukra vegyenek.

2011. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem már volz olyan a vodafonnál, hogy lejárt a kártyám és 1-évére rá talán meg megkapta más a volt számomat,igy olyan is zaklatta akit ő nem is ismert.
2011. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem is az a lényeg hogy mi van a telefonoddal. a férfi házas és külföldön él. ebből csak sex lesz semmi más hidd el.
2011. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!