Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Párommal 1,5 éve vagyunk 1ütt, ebből 8 hónapot párkapcsolatban töltöttünk. Nemrég költöztünk össze, de a munkájából nagyon elegem van. Az egy dolog, hogy valaki karrierista, de az életének eléggé nagy részét a munka teszi ki, telefon nélkül élni sem tud, volt már, hogy a wcre is magával vitte. Már leültem vele beszélni, de semmi látszata nincs. Mit tennétek?
2011. febr. 21. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Megéri-e így neked.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Ha a beszéd nem segít, döntened kell.

Hogy én hogy döntenék, ahhoz a részletekben kellene kutakodni.

Ez a te életed, te döntésed, vagy elfogadod őt ilyennek, vagy lelépsz.

2011. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elfogadjuk olyannak a másikat, amilyen, vagy pedig nem alkalmazkodunk és továbblépünk. Te tudod csak, mennyire szereted őt, hogy alkalmazkodnál-e vagy inkább hagyod a fenébe az egészet.


FankaDeli:


"Az én babám hibáival számomra hibátlan,

ezért nincs keresnivalóm egy másik puncijában"

2011. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Fankának"! Köszi a válszt, nagyon kevesen tudnak elgondolkodtatni, de neked sikerült!
2011. febr. 21. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A karrierista embert szerintem csak akkor lehet elviselni, ha te egyébként is mozgékony, szabadságra igényt tartó életet élsz, és teljesen jól meg vagy nélküle is, ő csak tökéletessé teszi az amúgy is harmonikus életed. Több időt nem fog rád szentelni, ha tényleg karrierista, szóval ha ennél több figyelemre lenne szükséged, lehet meg kéne fontolni ezt a kapcsolatot.
2011. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van...(előzőekhez).


Egyébként ha ő letisztázta veled,hogy a karrierépítést már nem csak magáért,hanem miattad is csinálja,hogy a KÖZÖS jövőtök problémamentes legyen,akkor még alkalmazkodnod kell és elviselned a dolgait...és hát kibírni türelemmel az egyedüllétet...


De különbség van egyedüllét és magány között.Ha ebbena a kapcsolatban magányos vagy,akkor a kapcsolat nem működik.

2011. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!