Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátomat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat a takarításra?

Figyelt kérdés
Nem akarok idegesítő barátnőnek tűnni, vagy ilyesmi, de katasztrofálisan néz ki a szobája, és nem az, hogy szanaszét hagyott 1-2 zoknit, hanem bogarak mászkálnak, meg minden tiszta dzsuva... :s Én máshoz szoktam hozzá, lehet én vagyok finnyás, de amikor kértem, hogy mégis csináljon már valamit, azt mondta, ha ennyire zavar, takarítsak ki én, ő maximum felporszívózik. Nem gyerek már, szóval nem tudom, hogy vehetném rá, hogy a kedvemért kitakarítson?
2011. febr. 21. 10:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%

ne meny a szobajaba es nem fogod latni

egyepkent nehez az ijet ravenni

2011. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ilyen ember tuti nem kellene, főleg hosszútávon. A párom segít nekem főzni, takarítani, együtt csinálunk mindent. Mindketten dolgozunk, ha gyorsan megcsináljuk a házimunkát, több időnk van egymásra.
2011. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha majd eljuttok odáig, hogy majd összeköltözés, akkor megnézheted magad, mert hogy ő semmit nem fog megmozdítani, az biztos. Gondolom az anyukája mindent a segge alá rak, úgy, ahogy az apukája alá is. Mivel ebben nőtt föl, így azt gondolhatja, hogy ez a nő feladata. Szerintem nem nagyon tudsz mit csinálni vele, de én a helyedben biztos, hogy nem takarítanék ki nála. Ha kitakarítanál neki, akkor csak alátámasztanád azt, hogy ez tényleg a te feladatod.

A helyedben adnék neki ultimátumot: Amíg nem takarít ki, addig te nem mész hozzá. Ha fontos vagy neki, akkor úgyis kitakarít, ha pedig nem...

2011. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
sehogy, mivel nem őt zavarja hanem téged. ez olyan, mintha ő azt mondaná, hogy zavarja, hogy szőke a hajad, fesd be feketére!
2011. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném tőle:"mivel tudlak rávenni, hogy takaríts?"
2011. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Egyébként nem, nem te vagy a finnyás. Bogarak...??? Na ne már. Ez gusztustalan. Ne menj hozzá addig, amíg rend nem lesz. Ez k*rva önző magatartás a részéről, hogy ez őt nem zavarja, ezért nem tesz érte semmit.
2011. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Jogos a 69%-os 10:30-as valamilyen szinten, ő ilyen, és így kell elfogadni. Te máshogy nevelkedtél, téged meg úgy kell elfogadni. Mindkettőtöknek igaza van, innentől rajtatok áll, hogy köttök -e kompromisszumot, vagy sem. Egyébként én téged értelek meg, mert soha nem élnék együtt egy rendetlen alakkal, de ha ő ilyen, akkor ez van. Ha neked sem fér ez bele, akkor meg kell fontolni az egész kapcsolatot. Kis dolognak tűnik ez, de ha belegondolsz, akkor ezek a kis különbségek összeadva már nagy konfliktushoz vezethetnek.
2011. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az mindegy, hogy most hogy néz ki a szobája. De mondd meg, hgoy ha összeköltöztök, neki is takarítani kell majd.

Nálam tök jól bevált, az a trükk, hogy már az elejétől így kell csinálni. Tehát akkor sem szabad semmit megcsinálni helyette, amikor még nagy a szerelem. Plusz az is jó, ha meg van határozva, kinek mi a feladata és felelőssége.

Esetleg még abban a helyzetben működik a "nincs szex, amíg fel nem mostál", nem szép dolog, de működik :)

2011. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.És nem is fog megváltozni,úgyhogy ha nem vagy szolgalélek,akkor ne tervezz vele hosszútávon.
2011. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
fanyegesd meg h elvalsz:D
2011. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!