Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mitől "komoly" egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lány írja és mondja azt, hogy "komoly" kapcsolatot szeretne. Az én fogalmaim szerinti komoly kapcsolatra éretlen lányoktól is hallom ezt. Akkor ezt most hogyan kéne érteni? Kort írjatok légyszi!

24 f


2011. febr. 20. 23:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20/L voltam
2011. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
komoly kapcsolatba tartozik: hűség,őszinteség,tisztelet,szeretet,kitartás egymás mellett
2011. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
és nem csak az időtől függ.Komoly kapcsolatot általába az emberek azzal a személlyel szeretnének akivel el tudják képzelni elég sokáig vagy az egész életüket
2011. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 19L
2011. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!