Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mitől "komoly" egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lány írja és mondja azt, hogy "komoly" kapcsolatot szeretne. Az én fogalmaim szerinti komoly kapcsolatra éretlen lányoktól is hallom ezt. Akkor ezt most hogyan kéne érteni? Kort írjatok légyszi!

24 f


2011. febr. 20. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
komoly kapcsolat ami nem csak 4-5 hónapig tart, hanem tartós ideig, 23 F
2011. febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tehát csak az időtől függ? Ez szomorú... :(
2011. febr. 20. 23:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatnak számít nálam az, amikor mindkét fél kimondja a másiknak azt a bizonyos szót: szeretlek. Mindketten úgy gondolják, hogy együtt szeretnének lenni, megtalálják a módját annak, hogy hogyan is lehetnek együtt a legtöbbet. Hosszú távra terveznek, nem csak a következő hétre, hanem évekre előre. A komoly kapcsolatot kb. olyan 3-4 hónap után mondják általában, és akkor, ha már volt szex. Nálam ez olyan 6 hónap körül kezdődik, de a szex nem feltétele... A komoly kapcsolatban a páromat ismerik a szülők és a barátaim is. Hát köbö ennyi :) Rem segítettem ;)
2011. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ezek nem csak a formalitások, valaminek a következményei? A "mágikus szó", a szülőknek bemutatás, a hosszútávú gondolkodás, ezek sokszor főleg az idő függvényei. Ezek szerint egy kapcsolat indulásakor még nem lehet tudni, hogy komoly lesz-e/lehet-e, csak amikor eltelik X idő? Ha provokatív akarok lenni: puding próbája az evés, tehát tapasztalati úton döntitek el, kivel legyetek együtt hosszú ideig?
2011. febr. 21. 00:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy komoly kapcsolat nem az időtartamtól hanem az egymáshoz való ragaszkodás szintjétől függ. Láttam én már komoly kapcsolatot szétesni rövid idő alatt technikai okok miatt ,de persze többnyire tovább tartanak. A komoly kapcsolatot akar az azt jelenti ,hogy olyan partnerre vágyik akivel igazán szeretne foglalkozni ,de elvárná ugyanezt tőle is. Ez a kijelentés leggyakrabban akkor szokott elhangozni legtöbbször ,ha sokat csalódott az illető kapcsolatok terén mivel nem kapott viszonzást előző kapcsolataiban.

Bocsi hogy férfiként szólok mert lányokat kérdeztél ,de szerintem ez így van^^

18/F

2011. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy már az elején tudod (vagy legalábbis sejted) szinte az egész forgatókönyvet, de ez nagyon ritka. Általában igen, idő kell ahhoz, hogy megismerd rendesen a másikat, és eldöntsd, hogy el tudod-e fogadni őt úgy ahogy van a viselkedését, stílusát, belső tulajdonságait, stb, stb. De tovább megyek, szerintem ahhoz, hogy igazán komoly legyen a kapcsolat nem csak elfogadni kell, hanem szeretni is mindent a párodban.

És ehhez általában sok idő kell (megismerd, elfogadd és megszeresd). Nagyon ritka az, hogy két olyan ember találkozik akik már kevés idő után is azt érzik, amit mások csak hónapokkal később, és szinte már ki sem kell mondaniuk, hogy mit szeretnének mert a másik tudja és érzi. Mikor "Egy pillantás többet ér ezer szónál."

Szerintem egy komoly kapcsolatban alap nem csak a szeretet, hanem a szerelem is, a bizalom, hűség, tisztelet, szenvedély, megbízhatóság, és hogy nincsenek tabuk egymás között.

20/L

2011. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kapcsolat indulásakor jó esetben mindkét fél komoly kapcsolatot akar. Magadról biztosan tudhatod, hogy most komolyat akarsz vagy sem, de a párodról csak remélheted, hogy ő is úgy gondolja, ahogy te. Ha kötözködni akarsz, akkor sem lehet megjósolni egy kapcsolat jövőjét. Általában egyébként minden nő erre vágyik, de néha ki is mondják, ez akkor van nálam, ha nagyon nem akarom, h vki csak hülyítsen, strigula váljék belőlem egy férfi noteszében... Persze van ellenpélda is, de sztem egy olyan lányt senki sem akar bemutatni otthon, max a haveroknak, és akkor is csak mutogatni...
2011. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy komoly kapcsolat nem 4-5 hónapig tart hanem évekig.

És, hogy valaki kimondja a "szeretlek" szót az nem jelenti azt, hogy ásó, kapa, nagyharang.

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt és tervezzük a jövőnket, 2 év múlva lagzit akarunk. Szóval ez komoly kapcsolat.

2011. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó író vagyok!


Ja és elkell fogadni a másik ember szokásait, tolerálni kell ha nem jó passzban van stb...


21/L

2011. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én véleményem szerint,a komoly kapcsolat a hűségről,tiszteletről,az önzetlenségről,és "csak" róla arról a férfiról vagy nőről szól aki a párunk..,akár milyen csábításnak vagyunk kitéve..és persze a legfontosabb ennek a kölcsönössége...ha az egyik fél nem így érez az már nem komoly kapcsolat,összhang nem ugyan az akkor veszett az ügy....
2011. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!