Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hittem szeret. De bejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem szeret. De bejött a képbe egy másik lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt hittem szeret. Egy éve már, hogy van köztünk ez a ... valami. Visszavonhatatlanul beleszerettem. Rengeteg "dolog" történt ... jelek. Amik szerint szinte biztos voltam, hogy érezhet valamit irántam. Bámult. Sokat nevettünk. És még rengeteg dolog...

Most a tetőfokára állt.. pár hete. Ölelgetett, még többet nézett, állandóan csak mosolygott rám.

Aztán hirtelen kettébe szakadt minden. Van a suliban egy lány, akivel ősszel még egy időben "jóban voltak", de szerencsére hamar vége lett a barátságnak. Most meg újra együtt vannak. Mármint úgy együtt, hogy szünetekben a büfében mindig együtt beszélgetnek még páran... S a csajon látszik, hogy rá hajt... Ki nem állhatom azt a ... nem mondom kit. Nem hittem volna, hogy egy ilyen tetszhet a fiúnak... abszolút az a hisztis buta cafka...Pedig bejön neki. Úgy néz ki...

Ma délután láttam meg fb-n a hétvégi képeit. Buliban voltak. Együtt a haverokkal... Abban a buliban, amire pénteken nekem azt mondta, hogy nem hiszi, hogy elmnegy... És azért nem mentem én sem...

Tudom, hogy azt fogjátok mondani, hogy hagyjam, és felejtsem el... De nem tudom, Visszagondolva arra, hogy egy hónapja már ott volt, hogy mikor jövünk össze...

Mit tegyek? Nem tudom, hogy mennyire világos, amit leírtam.. mert most elég szar állapotban vagyok... De kérlek adjatok tanászot!:(

u.i. A fiú az osztálytársam. Minden nap ott ül a szemem előtt... Így még nehezebb.


L/15


2011. febr. 20. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Na most figy, az h egy srác megölel vagy vmi,sokat beszélget veled, még nem feltétlen jelenti, hogy szerelmes beld (más h valaki tetszik neked, más h szerelmes vagy, és más a barátság..) Sztem te 8is) tetszel neki + barátként kezel, de ha nem vonod kérdőre hogy most tulajdonképpen mit is akar, akk rájátszik mind2 csajra amíg az egyik meg nem unja..
2011. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedvesem! Ha az a fiu barmit is akarna/akart volna toled, nem gondolod, hogy egy ev alatt mar lepett volna?

Az, hogy mosolyog, olelget, kedves az eg vilagon nem jelent semmi tobbet, mint, hogy kozvetlen! Az egyutt jarast nem lehet/kell megbeszelni.

Ha a masik lany ra tud eredmenyesen hajtani, az azt jelenti, hogy neked eselyed sem volt.

Amit most tehetsz, hogy meltosagteljesen kivonulsz a kepbol, mielott majd teged fognak lecafkazni, amiert hisztizel a semmiert.

2011. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem is ilyenféle bajom van..Csak barátnőm(bár nem nevezhető annak) hajt arra akire én is..Sztem legyél még többet a fiúval..Csináljatok vmit közösen ami szerettek.. És a csaj tuti hogy beféltékenyedik...Talán még föl is adja a harcot.De te ne csináld! Ha már ennyire jól összejöttetek akkor ne hagyd hogy csak 1 szempillantás alatt ellopják tőled a pasit..Ha akarod (nem tom hogy megmontad e) akkor mondd el neki hogy bejön neked és lehet hogy akkor elfelejti a csajt..A lényeg hogy tarts ki és győzd le a lányt! (Rem segítettem ezzel ;))
2011. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hat en is igy voltam de nekem kicsit rosszab mert megismertuk egymast es par hetre ra osszejottunk 3honap utan kibekult egyik volt baratnojevel.. de amig vellem volt nagyon szepen bant vellem soha nem vesztunk ossze semihlyen okbol es a kozos barataink..mi sok van.. midenki azt mondta hogy nem nezte volna ki belole.. es ez mar 5 honapja van es emg midnig tiszta szivembol szeretem..

szerintem beszelj velle..hatha "csak baratok" .. es nem biztos hogy osszejonnenek vagy valami.. beszelj velle.. eggyez velle jol es ijenek:)

sok sikert:*

2011. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi... (utolsó 2):)

nem fogom feladni... harcolni fogok. ÉS nem olyan bunkó, hogy kicsináljon, ha bevallom...

Kész. NEm hagyom magam!

Lehet, hogy a fiú nem akar különösebbet, de a csaj igen.. és ez agaszt...


előző 2 válaszadó:

higgyétek el, volt okom azt írni, hogy szerethet... nem csak a mosolygásokból. nem. csak itt nem arra fektettem a hangsúlyt, hogy miket csináltunk együtt... és ezeket nem a "barátkozós" dolgok voltak. nem csak én láttam így...

2011. febr. 20. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:

ne vedd szamba az olyan valaszolokat:-j nem eri meg..

es tenleg nincs miert feladnod..

mert az a pasi. ameik kibekult a baratjonevel.. ameikrol beszeltem.. hidd el hogy utanna csak jot mondott rollam ojan szemelynek akiben nagyon megbizok.. es midnent elmodnott nekem a fiurol .. es hat egy reszben banta hogy kibekult\ a volt csajaval..

ugyhogy harja..sok sikert es minnel hamarabb probalj meg beszelni velle mert az sokat segit majd..

2011. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!