Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy normális lány? Mert én azt hittem hogy tudom de nem.

Figyelt kérdés
Már fogalmam sincs, ha azt mondják a bunkó szexéhes pasikra hogy igénytelenek, ha meg egy normális lányt akarok, akkor túl magasak az elvárásaim. Milyen lányt akarjon egy normális fiú?
2011. aug. 26. 20:35
 1/8 Tréfarépa ***** válasza:
100%
Darázsderék, hatalmas kannák, nagy parizer, üvegvágó bimbók, óriási bankszámla, ész
2011. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
olyan nem létezik
2011. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Walk With Me ***** válasza:

Ez a "normális" szubjektív fogalom. Eredetileg azt jelenti, hogy X dolog az adott társadalom szerint elfogadott. Norma. Mindneki döntse el, hogy saját maga mit tart annak. Én személyszerint a nem bulizós életmódot folytató hölgyeket tekintem annak, de ez csak a fő belső tulajdonság (életvitel), emellett még persze tetsszen is.


Miért gondolod, hogy magasak lennének az elvárásaid?

2011. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20:40 teljesen egyetértek veled és sztem a kérdező is

azért magasigényű mer' a mai sz.r világban a 18 év körüli csajok(90%a) partyzásra vágyik,rövid kapcsolatokra hogy jöjjön a következő

2011. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem így van, azok a lányok akik azt várják, jöjjön a következő, egyszerűen alkalmazkodnak azokhoz a fiúkhoz, akiknek csak egy dugásra kellenek.
2011. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Walk With Me válasza:


Ez a "normális" szubjektív fogalom. Eredetileg azt jelenti, hogy X dolog az adott társadalom szerint elfogadott. Norma. Mindneki döntse el, hogy saját maga mit tart annak. Én személyszerint a nem bulizós életmódot folytató hölgyeket tekintem annak, de ez csak a fő belső tulajdonság (életvitel), emellett még persze tetsszen is.


Miért gondolod, hogy magasak lennének az elvárásaid?"


hát mert én ezeket a mai lányokat nem tudom szeretni, én tipikus konyhatündér fajtát szeretnék, aki még tud főzni, normálisan fel tud öltözni, és tiszteli a férjét, nem beszólogatós buta feminista divatribi...

2011. aug. 26. 21:35
 7/8 A kérdező kommentje:

" 20:40 teljesen egyetértek veled és sztem a kérdező is

azért magasigényű mer' a mai sz.r világban a 18 év körüli csajok(90%a) partyzásra vágyik,rövid kapcsolatokra hogy jöjjön a következő"


de én ezt nem bírom, olyan kiábrándító hogy ilyenek. és akkor jönnek hogy ők nem stb, de mégis hallom innen onnan hogy ez megcsalta, az meg a bokorban egy idegennel, most ilyen csöcsképet rakott ki a netre, most a 34. új szerelmével boldog... hogy lehet ilyen lányokat szeretni? :(

2011. aug. 26. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Még vannak ilyen típusú lányok... Ne add fel! :)
2011. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!