Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen csajt szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen csajt szerettek jobban: buta vagy okos?

Figyelt kérdés

nagyon hülye+buta, kicsit butus, normális, okos, nagyon okos?


mondta nekem egy srác, hogy szerinte jobb ha egy lánynak nincs sok esze, lényeg hogy az ágyban jó legyen. meglepett ezzel egy kicsit mert egyébként egy egyetemista a gyerek.


2011. febr. 20. 18:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
5%
Mi ebből a tanulság? NE maradj túl sokáig ugyanazzal a lyukkal!
2011. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az az igazság én már jártam egy okos lánnyal de az rövid ideig tartott:( de viszont nagyon jo volt. Jártam egy "buta lánnyal" is és ugyan olyan jo volt mint az okos lánnyal.Az a lényeg hogy szerelem legyen :)
2011. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját szintjén lévő ember...

Ugyanannyi buta és okos van, mindenkinek lesz párja. :)

2011. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-20 18:40


Az okosság szerintem nem diplomában mérhető, ha nem intelligenciában.

2011. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj h nőneműként írok, de a volt és a mostani barátom nevében is válaszolok akkor.

Az expasim nagyon okosnak érzi magát, nem is buta, de azért elég lusta, ő imádta, h kb egyforma okosak vagyunk.

A mostani barátom se buta kifejezetten, de őt picit irritálja, h úgy érzi h okosabb vagyok nála, meg h programozásból korrepetáltam... :D Mert hát mégiscsak lány vagyok, ő meg pasi, és h képzelem :P

19/N

2011. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

hát az okosabbakkal nehezebb kikezdeni:D bár szerintem lehet hogy valaki nem buta, de nem is okos:D (lécci írnátok válaszokat erre)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2011. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
a legjobb ha okos, de a normális és a nagyon okos is belefér. de buta lányt nem tudnék elképzelni magam mellé.
2011. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Biotéka válasza:
normális , okos ez amit én keresek is egy lányban. .ne legyen primitiv elehessen vele komolyabb dolgokrol is bezsélgetni..de ha egy kalandrol van szó akkora kicsit butácska is belefér.. :D de az abszolut buta az nem :D
2011. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én az okosakat szeretem... De ezek nem konnyű esetek, a srácnak valamennyire igaza volt xD A másik dolog ezzel az, hogy nekünk is számit azért a külső pont mint nektek, ezért aki okos általában nem szép és forditva... természetesen vannak kivetélek nekem most pont 1 ilyen tetszik, csak gőzöm sincs, hogy kezdjek neki, lehet kiirok itt majd egy kérdést én is :-?
2011. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én az okos lányokat szeretem ami nem egyenlő az okoskodóval

volt dolgom rövid ideig buta lánnyal azzal nem tudtam rendesen beszélgetni mert ha felhoztam valami témát azzal ment el az idő hogy "leszinkronizáljam" számára érthető nyelvre a mondandómat

2011. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!