Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen csajt szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen csajt szerettek jobban: buta vagy okos?

Figyelt kérdés

nagyon hülye+buta, kicsit butus, normális, okos, nagyon okos?


mondta nekem egy srác, hogy szerinte jobb ha egy lánynak nincs sok esze, lényeg hogy az ágyban jó legyen. meglepett ezzel egy kicsit mert egyébként egy egyetemista a gyerek.


2011. febr. 20. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most egy nagyon okos csaj tetszik :D
2011. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azokat akiknek van eszük :) És nem ottlennt hordják :)
2011. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy egy értelmes fiú buta lányt akarna maga mellé..azért ők is emberek, szeretnek értelmes emberekkel ismerkedni.

Egy hülyének meg úgyis mindegy..mondjuk neki jobb, ha egy butuska leányzót talál, talán így hamarabb kerül az ágyába.

2011. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
okos. ne legyen nagyon okos mer akkor mindenkit kioktat. De én már 3 éve együtt vagyok a gyönyörű barátnőmmel aki 4 diploma gazdája!!!
2011. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, hogy okos vagy buta. Az okoskodást nem szeretem és az van mindkettőben.
2011. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Akivel lehet beszélgetni, aki szeret, akit lehet szeretni.

Mindegy, hogy okos, vagy buta. Ezek a fontosak. Elég ha én vagyok okos :)

2011. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen a butákat! Egyszerűbb kezelni, bármit elhisz, hamarabb hanyatt vágja magát!
2011. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

A butákat könnyebb egyszer-kétszer-... megfektetni.

De hosszú távon nagyon idegesítőek tudnak lenni, úgyhogy komoly kapcsolatra, főleg feleségnek csak okosat tudok elképzelni.


22F

2011. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Az okosokat, de téged sem utasítanálak azért vissza:P
2011. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye attól is függ, hogy ki mit keres. Igaz szerelmet, hosszú kapcsolatot, vagy csak egy alkalmit.


Személy szerint mindig rosszul voltam a buta nőktől. Volt egy barátnőm aki nem volt teljesen buta, csak butácska. Utáltam vele lenni egy idő után, mert mindig fáziskésésben volt. Mondtam egy poént, vagy ha nem is poén volt, bármit, és kellett neki 5-10 másodperc, mire leesett. Egy ideig arra gondoltam, hogy kis cuki, utána már nem. Ez még nem is annyira nagy baj, DE nem úgy estek le neki a dolgok ahogy voltak. Mindig mást látott bele, és állandóan csak veszekedett, mert nem jutott el ahhoz a buta fejéhez, hogy mi is van. Ha utána megvilágosodott, akkor meg csak dacból se kért bocsánatot, mert ugye ezzel elismerné, hogy buta.


Buta nővel sose kezdenék újra.

2011. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!