Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a pasik? A leggtöbbeteknek milyen csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 17:39
1 2
 1/12 Stojkovic ***** válasza:

A jó értelemben vett nőiességet szeretem. Bejön ha kedves, értelmes, humoros......szóval a szokásos jó tulajdonságok.

Ami nem tetszik: ha iszik, állandóan bulizik, affektál és ha okosabbnak hiszi magát mint amilyen valójában.

F/23

2011. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha lehet természetesen szép,nem divatbuza,nem okoskodó,nem pofázik folyamat feleslegesen,nem narkozik,inni ihat buliban,nem képzeli magát az ország fejének,ért a szóból,nem nyírja ki az agyamat,nem büdös neki a munka,és legyen NŐIES.ez az álomnő,de ilyen kb 1000-1
2011. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szeretem a vad, élettel teli nőket akik merik élvezni az életet. Ne legyen sértődékeny vagy túl finnyás. legyen intelligens és művelt, meg jó humor mert anélkül elég pocsék egy kapcsolat.

Nem vagyok legtöbbek, én ezt keresem egy lányban.

2011. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A berúgós túl sokat piázós csajok nem jönnek be. Am a szép arcra és a kedves mosolyra bukom. Nyilván a jó alak is számít, de nem soványságra gondolok, szerintem a gömbölyűbb lányok is irtó dögösek tudnak lenni, ha ügyesek. Viselkedésre, hát nekem bejön ha nőies, ugyanakkor megvan benne a bújós cicus is, aki szeret ölelgetni, puszilgatni stb. Am viszont nem jó, viszont engem levesz a lábamról, ha a lány kicsit buja. Mármint nekem bejön ha egy lány szeret felizgatni és szereti ha felizgathatom. :$

19|F

2011. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

külsőre: hosszú sötétbarna, de inkább fetete, hullámos hosszú haj, ami a vállaira omlik; karcsú test, formás alak.


belsőre: az előttem szólók már leírták.

2011. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a szerény, aranyos, nem részeges, nem cigiző, humoros, okos, sportos csajok jönnek be, akik nem affektálnak feleslegesen. :)

Külső ideálom nincs. Esztétikus arc és arányos test. :D Ennyi. :)


16/f

2011. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan tuti nem, aki a többség elvárásaihoz akar idomulni...
2011. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ladis válasza:
100%

Szia!


Frankó egy kérdés! Nekem tetszik :-)

Hogy milyen nők jönnek be nekem? Hűha, írom is.:

Aki ismer az tudja, hogy nem vagyok egy nagy kan.:


Első és a legfontosabb számomra, az,hogy legyen ápolt, egészséges és a külsejéhez viszonyítva előnyös stílusban öltözködjön, tehát ne nézzen úgy ki mint egy bohóc, vagy egy szakadt helóta. Tehát ne öltözzön túlságosan feltűnően, de ne is legyen láthatatlan, vagyis normálisan:-).

Továbbá jó legyen a természete, vagyis.: ne legyen búskomor, pesszimista (negatív). Ne legyen túlságosan anyáskodó-banyáskodó, ne legyen túlságosan is nagyszájú, tehát tudja,hogy mikor kelljen befogni a kis-nagy csicsergőjét, máskülönben morci leszek, és szájkosarat adok neki (amiből természetesen ccuuupp lesz :-D.)

Ne legyen sötét mint az éjszaka, de ne is legyen olyan, mint egy puskaporos hordó. Ne kövesse el azt a hibát, hogy felettem uralkodni akarjon, mert úgy sem jönne össze, nem vagyok "papucsállatka", és hülye sem vagyok (annyira :P). Legyen intelligens, agyilag és érzelmileg is.

Külsejével kapcsolatban még: szeretem azokat a nőket, akin van mit fogni (őőő...vagyis van mit harapni :-P). Tehát, ne legyen túlságosan vékony, de nálamnál nagyobb darab/falat sem valamint nálamnál jóval alacsonyabb sem (192 cm magas vagyok) rajongok a szemekért, tehát tudjál játszani velük (ha kell tudjál vadítóan nézni, ha kell tudjál úgy nézni mint egy kis őzike stb stb). Valamint nem rajongok azért, ha egy nő az első randin agyon van sminkelve, ugyanis egy kiló vakolattal még egy bányarémből is szuper modell lehet (Elnézést, ha ezzel bárkit is megbántottam, de ebben van némi igazság) :-P. Tehát én nem arra vagyok kiváncsi,hogy milyen ügyesen tudsz álarcot festeni magadra, hanem arra, hogy mi van az álarc mögött. Tehát a smink készleteddel csak takarékosan, de akár el is dobhatod :D

mivel a természetesség híve vagyok.A szokásos blablák (ami persze elsőre mindenkire igazak :-D).: hogy legyen hűséges típus(ha már én is az vagyok váúúúú :-) ),megbízható, nyitott, kedves és lelkiismeretes valamint természetesen őszinte. Egyedi igényem még az, hogy legyen játékos, és bohókás, mivel eléggé játékos alkat vagyok :-D. Viszont...ha nem akar kikergetni a világból, akkor ne legyen nagyon hisztis, és ne nyaggasson állandóan.


Másodszor pedig: A kommunikáció.: Lehessen vele bármiről beszélgetni, amúgy is szeretek beszélgetni, persze kivéve amikor nem :-P.

És a beszélgetés ne abból álljon, hogy csak én kérdezek, vagy csak én beszélek, vagy írok, hanem ő is. Mert ha csak én beszélek, írok, akkor eléggé kellemetlenül érint engem. Nem szeretem,ha a beszélgetés 80%-ában csak én beszélek, vagy csak én írok....a kommunikációhoz két ember kell legalább (legalábbis nálam).

Tehát kérdezzen ő is, beszéljen ő is.

Ne legyen egóista...a bulizos téma...hát nem tudom...mértékkel még belefér a profilba :-).

Fontos számomra még az is (így végszóként), hogy ne legyen rendetlen (ne hagyjon szét dolgokat stb) mert enyhén tisztaság mániás vagyok, tehát nem ijedek meg, ha házimunkát kell csinálni. Tudjon főzni, ha már én tudok 20 éves srác létemre :-D.


Hosszan, és kissé mókásra véve a szót asszem ezzel mindent leírtam kivéve néhány dolgot, de mivel félénk vagyok, ezért ez számomra kényes téma bizonyos okokból, és körülményekből fakadóan :-) :-P.

Remélem ezzel a hosszú firkantással segítettem valamennyit a kérdezőnek, asszem általánosságban egy normális srác is valami ilyesmit várhat el több kevesebb eltéréssel, ha hosszú távban gondolkozik. De lehet hogy tévedek...


20/F


20/F

2011. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehessen vele értelmes dolgokról beszélgetni, ne legyen babonás, ne dohányozzon, szeressen élni, ne igya magát öntudatlanra, legyen valamelyest kulturált (nem kell múzeumban élnie, de ne a diszkó legyen a törzshelye), értse és szeresse a viccet és a zenét, tudjon különbséget tenni a fontos és a "fontatlan" dolgok között, ne legyen hisztis, reálisan lássa a világot, benne magát és engem is, ne legyen se kövér, se kórosan sovány, lássa meg a szépet a világban, és szeressen engem :)
2011. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kell sok dolog :)

Legyen szép, sportoljon, lehessen vele beszélgetni, legyen nyitott, tudjon szeretni, legyen különleges, legyen okos, tanult, hozzon tűzbe.

2011. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!