Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok, a srác meg 30. De igazából letagadhatna 5-öt, nem is viselkedik úgy, mint egy 30 éves.. Tök sokat bulizik még, meg mittudomén... Tetszünk egymásnak, nagyon aranyos, de én úgy érzem, hogy ez a korkülönbség hatalmas.. :S Szerintetek is sok?

Köszi a válaszokat előre is :)


2011. febr. 20. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok!!!


Ha tud komolyan venni egy kapcsolatot...akkor nem az!!!

Egy 30 éves férfi már nem éretlen kisfiú...tudja mit akar,magabiztos,tapasztalt...

és azt is tudja,hogy a nő mit akar....és emiatt lehet jól érezni magunkat velük!

Jobb mint a mai 18-23éves korosztály!!!Sokkal jobb!!

Szal ha komolyan tudja venni azt,hogy ti ketten összejöttök és tud őszintén szeretni is akkor sztem semmi akadálya!...

18/L

2011. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na most egy kis negatívum! Ez persze ne befolyásoljon, mert mindenképp sok-sok boldogságot kívánok nektek, és remélem ti együtt is maradtok! ;)

én 14 voltam, amikor első kapcsolatomban lévő srác 26, 22 hónapig bírtuk, persze mellettünk, vagy éppen ellenünk szólt a távolság. (180 km) Majd 16 évesen azt hittem megtaláltam az igazit, aki akkor volt 28. Az lényegtelen, h utóbbival miért mentünk szét.. de most jött meg az eszem, h nem kell ennyire nagy korkülönbségnek lennie. A mostani tervem az, h max 22 legyen, de ne több. :) Azért remélem nem tántorítottalak el, és jól meglesztek eztán is! :)

2011. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok szerelmes, hiszen csak most ismertem meg. És ő nyit felém, de én nem merek.. Zavar ez a nagy korkülönbség, tuti ismerősök is tök kiakadnának.. Bár tény, hogy nem vagyok már gyerek.. Ő meg tényleg nem olyan felnőttes, falja még úgymond az életet :)
2011. febr. 23. 18:29
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért adni kéne neki egy esélyt. Már bocs, de 10 év korkülönbség mióta utal apakomplexusra...?

Szerintem teljesen OK.

2011. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!