Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok, a srác meg 30. De igazából letagadhatna 5-öt, nem is viselkedik úgy, mint egy 30 éves.. Tök sokat bulizik még, meg mittudomén... Tetszünk egymásnak, nagyon aranyos, de én úgy érzem, hogy ez a korkülönbség hatalmas.. :S Szerintetek is sok?

Köszi a válaszokat előre is :)


2011. febr. 20. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem. De ha csak a kora miatt vacillálsz, akkor hagyd. Szerelem nem számodból áll.
2011. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
igen valoban sok a kulombseg,de ha tenleg olyam ahogy mondod,es jol elvagytok,megertitek egymast akkor ez nem lehet akadaj abban hogy egyutlegyetek,ma mar nem annyira fontos a kor,a lenyeg hogy 2 ember megertse egymast
2011. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem sok, ha valóban tudtok egyhullámhosszon lenni.
2011. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket, légyszi aki olvassa, az mindenképp írja le! :)
2011. febr. 20. 13:41
 5/14 anonim ***** válasza:

18 évesen 27 éves volt a barátom.

Hiába volt 27, úgy viselkedett, mint egy 22 éves, egy két dologban persze 30 éves volt.


Agglegény, és hiába mondta, és bizonygatta, h a tökéletes nő vagyok az életében, nem akart megmaradni mellettem.

2 év után vége lett, mert én többet akartam.

Azóta is csapong.


21/L

2011. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

attól függ, én pl láttam már oylan 17 éves lányt, akiről azt hittem h idősebb nálam, mind kinézetre mind kommunikációra viselkedésre... én 22 vagyok. és van oylan 30 éves akimeg úgy viselkedik mint egy 20 éves. szal ez a kor különbség semmit se jelent!


de ha ezen vacilálsz akkor baj van, mert itt tényleg nem számít a kor

2011. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha hasonlóan gondolkodtok az élet dolgairól, akkor nem.

Ismerjétek meg egymást, mert egy dolog a szimpátia, a tetszés, meg más egy párkapcsolat.

Szerintem beszélgessetek, menjetek ki valahová bulizni, filmezni és majd kialakul.

2011. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bnőm 18 a párja 34:) megvannak ár jó ideje,és nem úgy tűnik mint akik hamar szétmenének! ha tényleg megvagytok és szeretitek egymást,akkor a kor nem számít!
2011. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy apakomplexusos lánynál mi mást is várhatnánk. Soknak sok, de ha ezekhez vonzódsz,akkor mit lehet tenni...
2011. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan csajt is aki 19 éves a barátja meg 40 vagyis apja lehetne..és összeházasodtak meg minden..nagyon jól megvannak:D De én speciel ennyi korkülönbséggel nem járnék senkivel.. de ahogy te érzed..egy próbát lehet h megér;)
2011. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!