Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit kb 1 éve ismertem meg. Eleinte csak neten beszéltünk elég sokat, mivel ő egyetemista én meg még csak gimis vagyok és nem egy városban voltunk, kivéve a hétvégéket. Nyáron randiztunk többször is, de aztán mindig vett valami új fordultatot a dolog és más mellett kötöttem ki. ( 2 ilyen eset volt ) Aztán ősszel megint egyre többet beszéltünk és találkoztunk is megint, de akkor se jött össze a dolog.. nem tudtuk komolyra fordítani a kapcsolatot ( miattam ). Mivel volt egy másfél éves kapcsolatom amiből a lehető legrosszabban jöttem ki, első szerelmem volt ráadásul, nagyon félek a kapcsolatoktól, ezért kb azóta senkit sem vettem komolyan. De most rájöttem, hogy ezzel a sráccal működhetne a dolog, csak félek, hogy már későn.. Bár ő mindig nagyon szeretett volna hozzám közelebb kerülni, és tényleg érdekeltem.. nem csak azt..

Szerintetek mit tehetnék ? Van még esélyem nála ?


Beszólásoktól kíméljetek.

Előre is köszi : ) 18/L


2011. febr. 20. 12:51
 1/1 Stojkovic ***** válasza:
Amíg ő érdeklődik addig persze, hogy van esélyed nála. Ha ennyire érdekel, hogy milyen lenne vele, akkor ne félj hanem lépj valamit.
2011. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!