Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jó lenne, ha minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó lenne, ha minél több férfi válaszolna: ti melyiknek örülnétek? (KÉPEK) Minél több véleményre volna szükségem? Lányok válaszai is jöhetnek persze

Figyelt kérdés

Most leszünk 1 éve együtt a párommal, és medált szeretnék neki adni mindenféleképpen. Viszont nem tudok választani. Kedves férfiak, ti melyiket hordanátok szívesebben? Mi illik jobban egy ilyen alkalomhoz?


A páromról azt kell tudni, hogy 21 éves (akárcsak én), nagyon nyílt szívű és érzelmeit kimutatni képes, kedves jellem.


A jelöltjeim:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Az első kivételével mindegyiknek a hátuljára gravíroztatnák valamit. Dátumot, pár szót, szóval valami ideillőt és személyeset.


Előre is nagyon köszönöm a választ mindenkinek! :)


2011. febr. 20. 12:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

a legutolsó.

23f

2011. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nahát utolsó, te megleptél :) Látszik, hogy amennyi jellem, annyi ízlés. :) És te milyennek örülnél, ha szabad kérdezni? Érdekelne, tudsz képet mutatni? :)


A negyedik egész egyszerűen azt jelképezi, hogy két különböző dolog összetartozik, és egy egészet alkot. Olyan, mint a kettétörhető szív, csak nem olyan általános és nyálas...


Köszönöm, első válaszoló, értem. :) Nekem amúgy az első tetszett nagyon, de ha ennyien mondjátok, hogy túl nőies, akkor lemondok róla :D Még jó, hogy megkérdeztem! :) Imádlak titeket

2011. febr. 20. 12:58
 13/30 A kérdező kommentje:
Vagyis izé, a 3asról írtam litániát..
2011. febr. 20. 12:59
 14/30 A kérdező kommentje:
És 12:55nek címeztem :)
2011. febr. 20. 13:00
 15/30 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valakinek egyéb elképzelése van, nyugodtan linkeljen képet, érdekel minden!
2011. febr. 20. 13:01
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
3.
2011. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
2011. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem igazán dögcédulás az illető :) De köszönöm!
2011. febr. 20. 13:15
 19/30 anonim ***** válasza:

én az utolsóra voksolnék :)

17/L

2011. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

[link]


valami ilyesmi. Mint a sprirálos, vagy a köves csak kő nélkül. Persze ne bizsut.

2011. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!