Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kéne felmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kéne felmenni a barátomhoz?

Figyelt kérdés

19/L vagyok és még szűz. 1 hete jöttem össze a barátommal. Kb. mennyi idő után "kéne" felmennem hozzájuk,hogy bemutasson a családjának meg ilyesmi?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. febr. 20. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én eddigi kapcsolataimban ez úgy 1 hónap körül szokott esedékes lenni, de nincs rá szabály. Amikor komolynak érzitek az ügyet.
2011. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég friss a kapcsolatotok,szánjatok sok időt arra hogy minél jobban megismerjétek egymást,most még ne ezen gondolkozzatok.1-2 hónap után kéne felmenni a barátodhoz sztem :)

Mindent bele! :)

2011. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor amikor ti, vagyis ő akarja. Ő ismeri a családját és tudja, hogy mikor van itt az ideje.
2011. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hónap körül volt. Mentünk hozzá filmezni és előtte bemutatott a családjának
2011. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap után volt, mikor először aludtam ott náluk akkor mutatott be a szüleinek! 18/L
2011. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Az exem 2 hét után bemutatta, és meg is dugta náluk a csajt. Engem is korán kb 3 hét/1 hónap után mutatott be. Ütött volna le valaki amikor ebből arra következtettem, hogy komolyan gondolja velem...

A pasik bármit csinálnak soha nem szabad komolyan venni egyik szavukat/tettüket se.

2011. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy érzitek.
2011. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
legalább 2 hónap...ismerd meg,ismerd ki,és csak akkor feküdj le vele,ha tényleg érzed,hogy szeret és megbecsül.
2011. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!