Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés
Minden héten 2-szer megyek edzésre (gyorsúszás) és ott megtetszett egy fiú. egyik nap nagyon nézett, de én nem merek oda menni hozzá, és megismerkedni. ha tudtok jó ismerkedős szöveget, vagy ha birnátok tanácsot adni, légyszives irjatok kommentet. nagyon sűrgős. előre is köszi! 12/L
2011. febr. 20. 12:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
:(
2011. febr. 20. 17:38
 12/23 anonim válasza:
Ha engem bejelöl egy olyan csaj akit nem ismerek, de bejön nekem akkor nem megyek a kijelölésre. Persze ettől még lehet valami köztetek. Egyesek írják itt, hogy fiatal vagy meg minden, nos te korán érő vagy ez van. Persze ne feled egy 16 éves fiú lehet, hogy másféle kapcsolatra gondol egy lánnyal kapcsolatban, nem úgy ahogy te gondolod a dolgokat.
2011. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
14 a fiu, nem 16 :))
2011. febr. 23. 21:51
 14/23 anonim válasza:
Ja. Ok. Valamit akkor elnéztem. Na mindegy. Ha gondolod majd ezért írd meg mi lett a fejlemény. :)
2011. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

szóval tovább az történt, hogy a srác edzéseken nagyon néz, még mindig, jön utánam, és mosolyog.. amikor én leállok, ő is ezt teszi :D

a facebookon irtam neki üzit, hogy mikor van edzése, meg ilyesmiket, és üzizgetünk..

Most irtam neki olyan 2 nappal ezelőtt, és nem akar válaszolni, most van a szülinapja, biztos hogy el van foglalva :D

2011. márc. 5. 12:19
 16/23 anonim válasza:
Értem. Nos akkor valószínűleg lesz majd valami köztetek. Az előző két választ író vagyok. :)
2011. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Adj neki valami kis ajándékot, mert láttad, hogy szülinapja van.

Fiatal vagy, nem túl jó ötlet még ilyenekkel foglalkozni, de te tudod, tégy ami jólesik.

Mindenképp mosolyogj sokat, ha rádnéz, egyszer csak veszi a bátorságot, hogy odamenjen. De hát még ő is kis fiatalka, segítenetek kell egymást, mert mindketten bátortalanok vagytok.

2011. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
az hogy facebookon letiltott egyet lelent azzal ,hogy nem is akar megismerni,különben egy fiú ilyet nem csinálna.. '4 évesen még ő sem tudja ,mit is akar valójában.ők később érnek .szerintem hagyd a francba ha nem ismered nem fog hiányozni,a külsőre eg nem lehet alapozni. a kapcsoltot nem lehet sürgetni ,az jön magától,de semmiképp ne görcsölj rá.én 14 vagyok a barátom 18 és már egy éve együtt vagyunk,a korkülömbség nem számít,csak hogy beszélgetni tudjatok...sok sikert a továbbiakban!
2011. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem letiltotta, hanem nem igazolta vissza az ismeretséget.

Ebből még nem kell túlságosan sokat következtetni.

Lehet, hogy nem akarja, hogy lássák az ismerősei között, vagy valóban konzervatívan értelmezi az ismeretség fogalmát. (beszédes, hogy amúgy hány ismerőse van) Szülinapra ne ajándékot adj, hanem küldj egy kedves születésnapi számot facebookon. Ne romantikusat.

A sulis szerelem is szép, de ebben még nincs helye a testiségnek.

2011. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Na én azt tanácsolnám neked, hogy ha mind jön utánad akkor kívántasd meg magad vele, játszd az elérhetetlent stb. Pl. csinálj egy olyasmit, hogy hozd ki belőle, hogy feltűnően járjon utánad, és te persze tedd, hogy nem veszed észre, s egyszer fordulj meg, s kérdezz rá, hogy mi a helyzet. Adj neki lehetőséget, hogy kapcsolatba léphessen veled. Lehet, hogy azért jár utánad, csak te nem adod meg a lehetőséget az érvényesüléshez. Tedd félre azt, hogy bejön neked, és meg szeretnéd szerezni, és kezdj el barátkozni, szerintem akkor ő is lépni fog. Hagyd hogy ismerjen meg, és akkor vissza fog jelölni a Facebookon. Ne akarj sokat egyszerre, mert abból nem lesz semmi jó. Ne siesd el a dolgokat, és legfőképpen a női büszkeségedet ne hagyd alább.

Engedj teret a kreativitásodnak.


Jó barátkozást, szórakozást!

:)

2011. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!