Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés
Minden héten 2-szer megyek edzésre (gyorsúszás) és ott megtetszett egy fiú. egyik nap nagyon nézett, de én nem merek oda menni hozzá, és megismerkedni. ha tudtok jó ismerkedős szöveget, vagy ha birnátok tanácsot adni, légyszives irjatok kommentet. nagyon sűrgős. előre is köszi! 12/L
2011. febr. 20. 12:35
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%

ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem 12 évesen még ne nagyon foglalkozz az ilyesmivel, akármennyire is divat meg menő és akárhányan csinálják a barátnőid a suliban

hidd el, hogy ráérsz még az ilyesmivel úgy 3-4 év múlva is

2011. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a fiú?
2011. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
a fiú 14. de én is úgy nézek ki, és még nagyon sokan is úgy tudják hogy 14 vagyok..
2011. febr. 20. 12:43
 4/23 A kérdező kommentje:
És mindig szemezgetünk egymással :D
2011. febr. 20. 13:13
 5/23 A kérdező kommentje:
na? ötletek valakinek? (nagyon sürgős) előre is köszii! :)
2011. febr. 20. 16:31
 6/23 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még ! Ne csinálj butaságot , most a tanulással foglalkozz és ne a fiúkkal mert tényleg csak elvisznek a rossz útra. : ) Ez most úgy hangzott mintha én 40 éves anyuka lennék , de nem 16 vagyok nekem se volt még barátom és nem baj :) majd jön az Igazi és ha Ő az , akkor hidd el a sors segíteni fog :)!
2011. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
:) köszi a választ, tudom hogy hüjén hangzik de már nagyon vágyok egy kapcsolatra, és ő a megfelelő rá :)
2011. febr. 20. 17:25
 8/23 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok !

Tényleg tanulj inkább ... nem hüjén hanem hülyén ...

12 évesen nem érezheted ezt még ! Várj vele. Max jelöld be facebookon és beszélj vele chaten , de én nem ajánlom ... Később a fiúk nem értékelik, hogy már 10 pasid volt előttük.

2011. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
a facebookon már bejelöltem, vissza is jelölt és már csetteltem vele, de utána vissza jelölt hogy nem ismer, és megkérdeztem hogy miért jelölt vissza, és mondta hogy tényleg egyáltalán nem ismer.
2011. febr. 20. 17:32
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet ,hogy neki nem jössz be ... :/ Különben értelmetlen reakció lett volna a kijelölés .
2011. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!