Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kellene viselkednem Vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene viselkednem Vele?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit már 2 éves ismerek. Nagyon jóban voltunk majd elkezdtünk mindketten többet érezni egymás iránt. Viszont van valakije. De mégis Ő közeledett eleinte felém és mondogatja nekem hogy szeret. Borzasztóan érzem magam hisz én is így érzek iránta. Azt mondta leakarja zárni a mostani kapcsolatát mert érzelmileg irántam többet érez. Azonban egy 5 éves kapcsolatot nehezen zár le főleg hogy a nő eléggé ragaszkodik.

Arra kért hogy maradjak mellette addig is amíg lezárja a mostanit. De nem tudom hogy miként kellene viselkednem most..Szeretem bár nem szabadna.. Elmondása szerint Ő is engem mégis úgy érzem hogy fél meglépni bizonyos lépéseket.


2011. febr. 20. 12:03
 1/4 Stojkovic ***** válasza:
100%

A két legvalószínűbb kimenetel:

1. Sose fogja elhagyni

2. Pár év múlva te leszel a mostani nője szerepében

Ha egyik sem, akkor nagyon szerencsés vagy.

2011. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis a tartalék csajának akar tudni. De ezek kifogások, ha kiakarok lépni egy kapcsolatból, akkor kilépek és ennyi. Ezt neked kell tudni, hogy hogy érzed az egészet, ha büszkeségből nézzük, akkor állítsd válaszút elé. Vagy szakít, v tovább lépsz, mert így neked csökken az esélyed a boldogságra.

Ez a pasi nem fair se veled, se a csajával.

2011. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
... mert ha tényleg annyira odalenne érted, akkor nem tétovázna, és nem félne, mert TE ott leszel neki.
2011. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van! Ha tényleg annyira szeretne, akkor már rég elhagyta volna a mostanit, nem számít, mióta vannak együtt. Akkor nem bírná nélküled. Saját példámból mondom, én az esküvőmet mondtam le például valaki miatt, akibe nagyon beleszerettem és egy pillanatra sem bántam meg és nem sokat tétováztam.
2011. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!