Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után lettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lettetek szerelmesek? Jöhet később is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szio:)

Úgy érted, miután összejöttél vele? Mert jöhet később is, igen. Magam is így voltam vele, összejöttem egy sráccal még régen, azóta vége, aki nagyon tetszett. Már az elejétől fogva, amikor nem is ismertem, csak néha láttam, akkor is tetszett. Aztán összejöttünk és én még nem voltam szerelmes...furának tartottam, mert tényleg tetszett, de nem éreztem, hogy ez most olyan felemelő érzés lenne...sőt, direkt késtem a randikról, konkrétan semmiféle szerelmet nem éreztem iránta.

Aztán lassanként (kb. 2 hét alatt) jöttem rá, hogy járunk és hogy szeretem.

21/L

2011. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én visszutasítottam egy srácot,aki szerelmes lett belém,bár végig éreztem,hogy köztünk van vmi kapocs.Csak még nem tudtam h mi is ez.Aztán hónapok után bepróbálkoztam,akkor tudtam már h nekem ő kell:)Ez már 2éve volt,azóta is együtt vagyunk!25N
2011. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én csak 2 hónap után lettem szerelmes a barátomba, nekem ez nem megy első látásra, meg kell ismerjem. Azóta már 2 éve együtt vagyunk:)
2011. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!