Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vezessem rá? Kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá? Kérdés rövid magyarázat hosszú

Figyelt kérdés
bnőmmel kevés ideje vagyunk együtt. smárolás az jó, csak túl intenzív a nyelvjátéka.. majd összeszokunk ugyebár.. de .. elég érdekes.. előzők nem játszottak ennyit a nyelvükkel, néha kicsit zavar is. de nem akarom megbántani se.. . mi lenne a legjobb?
2011. febr. 20. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ha megmondanád neki.Ha valami nem tetszik azt mondjuk.Nekem volt pár nő az életemben aki ha orálisan akart velem jót tenni,nem volt az igazi.Mondtam nekik - hidd el ilyet cinkesebb,de elmondtam mi nem tetszik,mit szeretek.Jó lett utána.Ha gondolod óriásplakáton is hirdetheted neki de talán ha szólsz egyszerűbb.
2011. febr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
irányítsd délre, ott aztán játszadozhat a nyelvével ha nem bír vele!
2011. febr. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csókolózás előtt vegyél a szádba lidokaint, majd közben add át neki. Attól majd ellazul xD
2011. febr. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hm.. valahol van is lidokainom.. majd nyomatok egy kicsit aztán nájsz(Y)

am oké. majd elújságolom neki:D

2011. febr. 20. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:
a smárolás tényleg kialakul,viszont ha nem tudod rávezetni a nyelveddel a helyes ritmusra,nem tudod így irányítani,akkor lehet nincs köztetek kémia:D
2011. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végülis sikerült.. D:
2011. febr. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!