Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki ronda, annak sose lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ronda, annak sose lesz barátja, barátnője és sose veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Sosem volt egyetlen egy barátom se, barátnőm se és szűz vagyok. Mindig mindenki azt mondja, hogy nagyon ronda vagyok, ezért utál mindenki. Ez az állapot örökre így marad? 16/F
2011. febr. 19. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem, hülyeség amiket utoljára mondotok!Nem kell feltétlenül gazdagnak lenni, ahhoz, hogy egy szép, csinos barátnője legyen az embernek! Sőt azt mondom, lehet, hogy egy "ronda" ember sokkal gazdagabb,csak éppen más értékkel gazdagabb, mint egy milliomos ember. A pénz nem minden, belső értékeket nem lehet pénzzel venni!

Szóval ne aggódj, megtalálod majd az igazit!

2011. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Legyél ápolt!

Gyúrd ki magad!

Csinálj valami normális frizurát, horgy normális ruhákat.

Ha ezek megvannak már nemlehet nagy gáz.

2011. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 TOMAtm ***** válasza:
járj el kondizni,az javit a testeden és az önbizalmadon is.na szarj be,20-25 éves korodra annyi csajod lesz mint szaron a légy.B alternatíva,16 évesen keress egy hasonló korú,jó alakú de csúnya csajt...jöjjetek össze,legyetek szerelmesek,2-3 év múlva ha nem hízik el jó csaj lesz belőle és csak a tied lesz.
2011. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nyugi senki se úgy néz ki felnőtt korára, mint 16 évesen. Még bőőővel változni fogsz.
2011. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Első 19:53 Ez így simán lehet, de fordítva még sose láttam. A lányoknak sokkal fontosabb a külső.

Második 19:53 Ez nagyon szépen hangzik, de a valóságban ha vki ronda, akkor lehet akármilyen értékes belül, akkor sincs gusztusa hozzá egy lánynak se.

2011. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Két dolog:

"Amúgy a legjobb lányok szinte mindig RONDA (és emellett ostoba, paraszt) fiúkkal járnak"

NEM igaz.

"Ez nagyon szépen hangzik, de a valóságban ha vki ronda, akkor lehet akármilyen értékes belül, akkor sincs gusztusa hozzá egy lánynak se."

Ez bizony igaz.

A kérdésre a válasz pedig: nagy az esély arra, hogy akár élete végéig szűz marad.

2011. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!