Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a futáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a futáromba, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ha rendelek internetről ő hozza nekem a csomagot, össze is haverkodtunk s összejárogattunk. Már 9hónapja szerelmes vagyok belé. Hogyan felejtsem el? 2 hónapja nem találkoztunk, próbálkoztam másokkal, de nem jött össze a kapcsolat sem a felejtés, még mindig a futárom szeretem. Neki van barátnője
2011. febr. 19. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2011. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezen vagyok, de hát már 2 hónapja nem találkoztunk mégis szeretem és más pasi sem tudta velem elfeledtetni
2011. febr. 19. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Remélem nem az én párom? :)

Ha nem tudod elfeljteni, rendelj valamit, vagy véletlenül hívd fel. Gondolom megvan a száma? "Jaj, nem is téged akartalak, amúgy mi van veled?" És a beszélgetésből ki fog derűlni, hogy akar-e egyáltalán beszélni veled? Ha igen kérdezd meg, hogy nincs-e kedve egy kis kávészünetet tartani, ha arra jár? Ebben még nincs semmi rossz.

És ezek után csak abban reménykedem, hogy tényleg nem az én páromhoz adok ötleteket:)

2011. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem havi 2x-i 5 perces találkozáskor nem lehet szerelemről beszélni, max vonzódásról. Nem is ismered, lehet, hogy nagy tahó. Szerintem lépj túl, keress olyat, aki mindig ott lesz veled.
2011. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ha szereted adj alkalmat vele a szexre s majd az eldönti. Végül is semmit nem vesztesz ezzel.
2011. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

cicamica ahogy látom te 27 vagy, az ő barátnője még a tizenéves korát éli

semmi havi 5 perces talik, sokkalta több... nyáron ott ültem mellette mindennap volt időm kiismerni

2011. febr. 22. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdeztem a párom, hogy hívták-e kávézni, de azt mondta, hogy nem:))

És még ha úgyis lett volna, akkor sem találtam volna benne kivetni valót:) Max, egyezik az ízlésünk:)

Amúgy, azóta haladt valamerre az ügy?

2011. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyelőre még nem is mertem keresni....fizu után tervezek parfüm vásárt előbb meglátom hogy tekint rám aztán majd jön a többi...
2011. márc. 1. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!