Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? (részletek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Két évig voltam együtt a barátommal aztán szakított,eldobott magától miközben én még utána is szerettem kb félévig.neki közben volt 4 hónapig barátja.aztán kb a félév után mikor már nem volt neki a csaj,hirtelen "velem akar lenni".most kicsivel több mint egy hónapja együtt vagyunk,mert belementem h próbáljuk meg hogy működne e.(annak ellenére h én nem szerettem/szeretem de kíváncsi voltam h milyen lenne,vajon működhet e még)Most ahogy telik ez az egy hónap,a napok,egyre jobban tisztul hogy ez soha nem lesz olyan mint ezelőtt és őis teljesen másképp viselkedik velem.Már "játszani" sincs kedve,("elég 2 hétbe 1x")bunkón beszél velem,lecsúnyáz(eleve kötekszik otthon is mindenkivel,de azért mindent nem engedek el a fülem mellett..)Már az 1 hónap alatt is többször szakítottam vele,de nem fogja fel és aztmondja h ne hagyjuk abba neki jó velem,ezért vagyunk még együtt de nekem ez így nemjó,ez egy semmilyen kapcsolat.örülök ha a mindennapi találkozásunk alatt 1-2 szájrapuszi v MAX csók elcsattan,pedig ha szeretne ahogy ő azt mondta már 2.hét után akk baromira nem így lenne..
2011. febr. 19. 13:58
 1/4 A kérdező kommentje:
"4 hónapig volt BARÁTNŐJE" bocsi,elírtam
2011. febr. 19. 13:59
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

ha ló nincs jó a szamár is!

szakíts és légy boldog...

2011. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Igen szakíts,ez így nem kapcsolt,ennek így nincs semmi értelem!

Keress egy normális fiút aki szeret és te is őt!

2011. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez így nem kivitelezhető tovább próbáld meg finomat ,ha nem megy akkor durván.
2011. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!