Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pillantás is elég a szerelemhez? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Vagy ne pillantást vegyünk, hanem pl. pár órát, vagy egyetlen randit. Lényeg az idő rövidsége.
2011. febr. 19. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

persze hogy elég...az igazi szerelmet egy pillantás alatt találod meg...de erre csak később jösz rá ha előszőr nem veszed észre...

vis én igy lettem szerelmes már több éve

2011. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Sztem nem... Sőt, nekem a nagy szerelmeim első pillantásra még csak nem is voltak szimpatikusak. Sztem idő kell hozzá, hogy megismerd és megszeresd a másikat. Mert hiába érzed úgy első pillantásra, hogy beleszerettél, ha pl 2 hónap után kiderül, hogy a szokásainak 90%-a idegesít :)
2011. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Amit az első írt az hülyeség. Nem lehet első pillantásból szerelmes az ember, azok csak romantikus mesékben vannak. Egy pillantásból nem tudsz meg semmit se csak azt hogy milyen szeme van, vagyis csak a külsejébe lehetsz szerelmes egy pillantásból.
2011. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az első lennék..

én igy voltam.szerelmes lettem és hiába tele van hibákkal jobban megismertem...akkor is szeretem pedig hiába azt érzem sokszor hogy nem stimmel a dolog...de nemtudok tőle elszakadni.pedig még csak megszokásnak se mondható...

de ahány ember annyi szokás

2011. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Így van, azért ragaszkodsz hozzá, mert első pillantásból lettél szerelmes belé. Majd amikor elmúlik az érzés akkor megnézném mennyire fogsz ragaszkodni hozzá:D
2011. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 HákszésHeksz válasza:
0%
Igen, elég egy pillantás. De jobb, ha utána nem vakulsz meg egyből!
2011. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
csak úgy ˇˇszerethetszˇˇ bele valakibe egy pillantásra hogyha nagyon megtetszik a külseje, és utánna nem tod elfelejteni, és keresed a személyét és talán úgy kialakul valami. De a mesékben már én sem hiszek.
2011. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acel ***** válasza:
100%

Én mondjuk elég komplex lény vagyok, de nekem csak arra elég a rövid idő hogy megtetsszen valaki. Ahhoz hogy bele is szeressek ahoz nem elég, ismernem kell azt amivel szemben állok. Van akivel heteket beszélgettem de semmi sem fogott meg, csak a szemei :)

Egy pillantás arra elég hogy elindítson valamit szerintem. 22f

2011. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amit te láttál én csak úgy hívom a rózsaszín felhő.

Indoknak már sokszor elég egy randihoz ,de meg kell bizonyosodnod hogy belülről is van-e elég szép.

18/F

2011. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!