Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesz észre senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz észre senki?

Figyelt kérdés
Nemrég kerültem be egy új társaságba, és úgy érzem olyan mintha levegő lennék, hiába szólók hozzá dolgokhoz, néha mintha megsem hallanák, és velem nem kezdeményez beszélgetést senki. Eddig soha nem volt ilyen problémám, nem is gondoltam volna, hogy ez egyszer előfordul velem, az elmúlt időszakban iszonyat sok bókot kaptam pasiktól, de itt semmi, de nem is ez hiányzik, hanem a hülyülések, nevetgélések. Szerintetek ez megváltozhat? Igazából abban is reménykedtem, hogy majd ezen az új helyen megismerjkedek pasikkal, és hátha kialakul valami valakivel, de ez már biztos nem fog.
2011. febr. 18. 18:47
 1/5 A kérdező kommentje:
* megismerkedek
2011. febr. 18. 18:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egyformák az emberek, nem lehet mindenkivel egy hullámhosszon lenni. Az is lehet, hogy csak új vagy még, emiatt a bejáratott társoság még nem tud veled mit kezdeni.
2011. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Más emberekkel vagy összerakva...

Hány éves vagy?

2011. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

20 :)

Tudom, hogy mindenhol másmilyenek az emberek, és alkalmazkodni kell, csak ezelőtt egy nagyon jó társaságban dolgoztam, és hiányoznak, persze itt is rendesek meg minden, csak nem találom a helyem.:(

2011. febr. 18. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Van ez így...

Én is így vagyok vele.

Vannak sok haverom, akikkel egész este hülyülünk. De nagyon ritkán futunk össze. Vannak viszont olyanok is akiket, már 5 éve ismerek, és még sem tudok egyikkel sem nevetni.

Akikkel meg igazán jól kijönnék, messze laknak, más megyébe.

Erre mondják, h mások az emberek.

2011. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!