Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nagyon hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

A színházban láttam a csajt 3 hete és azóta nagyon fáj hogy nincs itt mellettem a darabban mellettem sétált és végig 2óráig egymást bámultuk , a nap a busz a színház a youtube minden rá emlékeztet levelezünk megírtam neki hogy nagyon szeretem de még nem tudod válaszolni mert még nem kaptam meg a levelet a csaj kicsit idősebb mint én ráadásul a Rómeó és Júliában láttam nyíregyházán .

Jelenleg egy városban élünk .

NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK !


2011. febr. 18. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Foglald el magad vagy verd ki. Most erre mit lehet írni??
2011. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Türelem Rómeó tudod milyenek a csajok néha. Lehet még gondolkozik.
2011. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el hozzá:D
2011. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pali1977 ***** válasza:
Nekem inkább tűnik plátói szerelemnek, de ki tudja? Talán még felbukkan az életedben. Főleg, mivel egy városban laktok. Ha tudsz pár dolgot róla, hogy mit szeret csinálni, megnézheted azokat a helyeket, ahol "egész véletlen" belefuthatsz. Ha ismersz valakit az ismerősei közül akkor rákérdezhetsz h jaj már ezer éve nem láttam (pl.:)Annát nem tudod mi lehet vele? Szerintem én is így csinálnám :) Jobb mint szenvedni :D
2011. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyből aztírtad,hogy szereted?lehet picitt megijedt...vagyis ahelyébe nem venném komolyan...de lehet gondolkodik még.:P
2011. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

csak nem a Júliát játszó színész volt az? Mert ő a nyíregyházi színészlakban lakik, ha jól tudom. Szoktam látni elég sűrűn a darabok bemutatóján. Tehát csak fel kell keresni.

De am mindegyik színész el szokott menni a bemutatókra vagy a főpróbára, ha nem ő az, akire én gondoltam. Érdemes egyet-kettőt meglátogatni, hátha ott lesz ő is.

2011. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De júlia volt az Nyíregyházáról
2011. febr. 20. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:
gyáá sürgősen keress valami elfoglaltságot vagy másik nőstényt, volt egy színész csajom és kérem a jó Istent hogy hogy senki ne élje át azt amit én átéltem!! A nők alapból lélektelenek de a színészek.......
2011. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

12:14-es vagyok:

csak úgy mondom, hogy az a csaj egy nagy szájú, játszani nem tudó színész. Nem tudom miért vették fel a színházba, és miért adnak neki főszerepet, de nem érdemli meg. Beképzelt kis hülye. Ez a véleményem róla. Persze kinézetéről nem tudok mit mondani, mert végül is aranyosnak néz ki, ki tudja milyen belülről.

2011. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudod mén már leveleztem vele és szerintem kedves
2011. febr. 20. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!