Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a szituáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a szituációval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy leányzó, akivel mi nagyon jó baráti kapcsolatban vagyunk. Gyönyörű, személyisége pedig egyszerűen magával ragadó. Akármennyire is nem akartam, de egyszerűen beleszerettem. Nem merem neki megmondani konkrétan, mivel nem tudom mi lenne így a mostani állapotban, ha esetleg mégse úgy alakulna, ahogy én szeretném. Nagyon megköszönném, ha hasznos tanácsokkal látnátok el:) Vagy egyáltalán mit kezdjek ezzel a helyzettel?


2011. febr. 18. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, hódítsd meg. Az a férfi dolga.
2011. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi veszteni valód nincs, ha elmondasz neki mindent. Barátokat szerezhetsz bármikor, ha a legrosszabb történik, de akár a barátnőd lehet belőle. Ha már úgyis többet érzel iránta, akkor ez már úgysem barátság. Mert fiú-lány barátság úgysincs.

Sok sikert!

2011. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj közelíteni felé, és ha nem elutasító, vagy nem látod rajta, hogy elhúzódik, akkor szerintem lehet Ő sem bánná a dolgot.

Ha nem akarsz nagyot bukni rajta, akkor lehetsz kétértelmű is.

Azt előre sosem lehet tudni, hogy Őt hova lehet sorolni, mert lehet nem szereti azt, ha valakit könnyen megkap. Puhatolózz, és kiismered ezen a téren.

2011. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó barátok vagytok, nem lehet vége attól hogy elutasít. Megtörténhet, de még egy jó kapcsolat is lehet belőle, hajrá :) Az elején lehet hogy megijed és tiltakozni fog, de az nem jelent semmit, saját tapasztalat :P (én voltam a meghódított). A lényeg hogy ne támadd le.
2011. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, úgy tűnik nyert ügyem van:DDD
2011. febr. 18. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!