Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm miért nem jelöl vissza facebookon?

Figyelt kérdés

Pedig már 2 éve hogy jártunk. Ő szakított, néha szoktunk beszélni, de akkor is mindig felemlegeti a múltat. Barátilag közelednék felé, de újra kezdeni is jó lenne, de ezt nem szoktam mondani. Valahogy mindig az lesz a vége hogy az én hibám. Néha barátságtalan, visszautasító velem, úgy érzem. Szeretem még őt.

Még mindig hiányzik, sokat gondolok rá. Ez idő alatt sokszor volt olyan érzésem, hogy szívesen lenne velem, de most mégis nincs semmi. Persze nem egyszerű a helyzet, szerelmes vagyok belé.


2011. febr. 18. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Borzasztó nagy problémáid vannak..
2011. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem nézte meg azóta a facebookját, vagy rühell téged! Más magyarázat nem igen lehet:(
2011. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A háta közepére sem kíván.
2011. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán az uj pasija miatt, féltékenykedne, stb és nem akarja ezzel felbosszantani.
2011. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alkalmazza - helyesen - az ex=spam szabalyt. Neked is ezt kene.
2011. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!