Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a kapcsolatnak van jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak van jövője?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, de mindenki 16-nak gondol kinézet, beszéd és viselkedés alapján. A barátom 18 éves, fél éve vagyunk együtt. Tudom, nem kis korkülönbség, főleg nem az én koromban. De szeretem, és ő is engem. Sosem próbálkozott még ÚGY, hisz tudja, hogy ehhez még fiatal vagyok és nem szeretném. Én legalább 1-2 évet várni szeretnék még, amit ő természetesen tiszteletben tart. Bár ő ezt sosem mondja, én viszont nem vagyok hülye, és tudom, hogy egy 18-19 éves srácnak már kell a szex egy kapcsolatban. Ha igazán szeret, várni fog rám?
2011. febr. 18. 11:01
 1/5 anonim válasza:
De ő szűz még?
2011. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Ha igazán szeret, várni fog rám?"


- Ehhez nem az kell, hogy szeressen, hanem hogy hülye legyen. Másrészt egy kapcsolat attól működik, hogy találkoznak az ígények. Ha vár a srác, ha nem, szüksége van a szexre. Te viszont még nem vagy felkészüéve rá. Innentől kezdve erőltetett a kapcsolat.

2011. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem várni fog rád nem csak a szexről szól az élet és ha még a szexre nem vagy felkészülve az se baj hisz ez még normális a te korodba és ha úgy gondoljátok akkor a pettinget is kipróbálhatjátok..
2011. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kisnita ***** válasza:

Nem feltétlen mondanám azt, hogy egy 18 éves pasinak már igénye van a szexre. A párom előtt egy 18 éves fiúval voltam együtt (14 voltam) és ő abszolút nem vágyott még arra, soha meg sem említette, visszafogottabb srác volt, mondjuk a mai napig is az. Pedig szerettük egymást. Viszont mikor összejöttem a párommal (8 évvel idősebb nálam) nála már egyből tudtam, hogy csak akkor fog működni a dolog ha van szex is mert neki már igénye van rá.

Érezni lehet ha már a fiú nem tud szex nélkül meg maradni melletted. Akkor neked kell mérlegelni, el kell döntened, hogy a tervezettnél előbb veszted el a szüzességed egy olyan fiúval aki várt rád, szeret téged és viszont szereted vagy nem adod neki magad ennek következtében ő valószínű elhagy (azt te sem szeretnéd gondolom ha nem tudnál mindent megadni neki) és te majd 1-2 év múlva odaadod magad másnak amikor már neked is lesz igényed a szexualitásra. Lehet mikor nálad is eljön ez az időszak nem találsz olyan pasit akik szeretsz is, lehet majd olyannak adod magad akit nem szeretsz vagy aki téged nem szeret "csak" azért mert már te is kívánod a szexet. Egyik dolog nem jó vagy rossz, neked kell eldöntened, hogy mi a fontosabb: betartani az elveid vagy engedni a párodnak. Ebben a dologban senki nem dönthet helyetted. Kérdezd meg a barátnőidet, hogy ők mit tennének, de ne "utánozd" őket ha nem tartod helyesnek a döntésüket.

2011. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok és pár hónapig jártam egy 13 éves, csakugyan érettebb lánnyal. Vártam volna rá, nem a szexhiány miatt ment tönkre a kapcsolat, hanem azért, mert legyen valaki bármennyire érett is ennyi idősen, vannak bizonyos életkori sajátosságok, ami miatt nem működött...

Szerintem van jövőtök. Sok szerencsét.

2011. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!