Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most abszolút nem tudom mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most abszolút nem tudom mi van?! Csak azért keresett mert aggódott és még szeretne valamit, vagy csak úgy?

Figyelt kérdés

3 hete "szakítottunk" barátommal. Ő 31 éves én 20 vagyok. Elvált 2 gyermek édesapja. Elég jól kijöttünk egymással, szerettünk egymással lenni és a gyerekek is megkedveltek. 1 hónapja voltam egy dokinál mert elég sűrűn fájt a mellkasom. A vizsgálat kiderítette hogy nagyrészt a stressz miatt és a sok nyomás miatt van, de most vették észre az orvosok hogy a tüdőm kapacitása 5 helyet 4 literes ami miatt is lehet ez a sok mellkasi fájdalom. De ez most derült ki a héten.

Szóval 1 hete beszéltünk utoljára az ex barátommal akkor csúnyán össze is vesztünk és az utolsó mondatom ez volt: "jó akkor legközelebb a temetésemen találkozunk" most már belátom hülyeség volt ezt mondani.:S utána egyből felhívott, hogy ha ezt még egyszer meghallja akkor az előtt még meg is fejel:/ Valahol éreztem arra késztetést, hogy felhívjam és elmondjam neki, ezt a problémát a tüdőmmel is hiszem a múlthéten is erről akartam beszélni vele. Végül nem tettem meg csak egy smst írtam neki, hogy mi a helyzet és hogy megmaradok a végére odaírtam hogy napapusz (napápusz) Erre felhív hogy megkérdezze hogy ez mit jelent ez a napapusz és elkezdtünk beszélgetni. Aranyos volt meg minden, de próbálok nem reményt ehhez a telefon híváshoz fűzni. Tudom, hogy butaság volt őt "megfenyegetni" azzal hogy a temetésemen találkozunk dühből mondtam ezt. De akkor is.. miért hívott fel ha amúgy meg "lesz.arja" hogy mi van velem és most meg érdeklődik?? Ajj már kikészültek az idegeim.. így ne stresszeljem magam mi ??? :S:/


2011. febr. 18. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Megbánthattad a temetéses fenyegetéssel.

A szakítás okát sem mondtad, de valószínűleg nem vagy/voltál közömbös számára. És tudni akarta jól vagy e.


Jó kérdés mi volt a szakítás oka. A hívás lehetett egy gesztus.

2011. febr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát a szakítás oka az az volt, hogy szerinte nincs esélyünk, hogy nem tudnék vigyázni a két gyerekére, hogy még szinte én is az vagyok. Belátom, hogy ebben van valamilyen realitás is, de azt nem hiszem, hogy nem tudnék vigyázni a gyerekeire.. Van egy 8 éves unokahúgom akire rengetegszer én vigyáztam, amikor a szüleink elvoltak valamilyen buliban. Apukámnak van egy nagyon jó barátja akinek van egy 2 éves kisfia és egy 12 éves kislánya mind2re sokat vigyázok.

A legbántóbb, hogy erre még esélyt se adott, hogy megpróbálhassam. Nem az anyjuk akarok lenni azt se mondanám hogy a barátjuk hiszen ehhez még kicsit (a kicsi 4 a nagyobb az pedig 7 éves) de szerintem megfelelően tudnék velük bánni. És fáj, hogy nem adott erre esélyt.

Én is úgy látom, hogy ezzel a temetéses dumával megbántottam neki is mondtam, hogy sajnálom és meg is bántam. Egyszerűen kicsúszott...:(

2011. febr. 18. 02:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Szivike, te mintha kicsit el lennél tévelyedve!

Az hogy bébiszitterkedni jó vagy az nem azt jelenti hogy boldogulsz a gyerekekkel. Hatalmas a korkülönbség, ő egy felnőtt ember hatalmas felelősséggel, te meg csak egy 20 éves lány. Ha együtt maradsz vele akkor készülj fel arra hogy a gyerekek anyja leszel, a te kívánságaid leggyakrabban háttérbe szorulnak a gyerekek és a tényleg komoly gondok mögött. Mert úgyis ki fog alakulni hogy te leszel a nevelőanya, az pedig hatalmas felelősség!!!

A bulizásnak és szórakozásnak búcsút mondhatsz, jön a szakadatlan keserves munka. Nem teheted meg hogy hisztizel vagy hasonlók, vele csak ilyen élet lehetséges. egy 30-as nőnek nem lenne gond, de neked ennyi idősen nem fog ez menni.


Ez a férfi túl sok neked, azt már ennyiből meg tudom mondani. Szereted vagy sem, közös jövőre ne számíts!

2011. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 éves vagy? 31 éves a palid, és van 2 gyereke?


na jó inkább vegyél egy kutyáááát

2011. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
először is konkrétan nem vagyunk együtt.. másodszor meg az anyjuknál vannak a gyerekek mi csak hétvégente látjuk őket.. attól meg mert 20 éves vagyok miért is ne tudnék felnőtt módjára gondolkodni? 14 évesen meghalt az édesanyám szerinted nem kellett felnőnöm ??
2011. febr. 20. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!