Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a péniszem méretétől?

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal szeretném kezdeni megkérek mindenkit csak az irjon aki normálisan szeretne nekem tanácsot vagy véleményt irni köszi,Szoval 22 éves vagyok 185 magas 100 kilo a péniszem mérete11,5 cm hosszu és 3,5-4 vastag.van egy lány nagyon imádom de nagyon félek hogy mit szol ha a szexre kerül a sor?
2011. febr. 17. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt soha nem tudhatod előre,hogy mit fog szólni hozzá.Én is találkoztam olyan lánnyal,aki szinte kinevetett,pedig 19centis.Végül kiderült olyan szerencsés volt,hogy előttem csak ló méretű mutáns férfiakkal volt.

Viszont a sértésért a lelkét is kikeféltem és életem egyik legjobb kapcsolata jött ki belőle.

Aztán a punci méret ugyanolyan változó méretű,mint a farok.Van aki kis puncis,van akinek akkora,hogy belelankad az ember fia.Ilyennel is találkoztam már.

Nézd át a káma szutrát az pontosan leírja,hogy a lelki dolgokon kívül egy őzsuta puncis lánnyal lennél a legboldogabb és boldoggá tehetnétek egymást.

Viszont ha a lány,kanca,ne adj Isten elefánt puncis-nem degradálok,így nevezi a k sz-,akkor sok mindent nem tudsz tenni.

2011. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a normális válaszokat.amugy 100 kilo vagyok de nem egy hájas ember folyamatosan sportolok erős testalkatom van
2011. febr. 18. 07:20
 13/13 anonim ***** válasza:

mondanom sem kell, hogy nem egy világbajnok méret...

a helyzet az, hogy tenni nem sokat tudsz már az ügyben, hogy nagyobb legyen, így amit tehetsz az az, hogy kellő magabiztossággal jársz el. ne zavarjon, legyél magabiztos, legyél nagyon odaadó. stb..

amúgy nagy igazság, hogy a nőket először fejben kell meg*kúrni mert akkor már testileg is menni fog :)

bocs ha kicsit alpári voltam.

23f

2011. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!