Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a péniszem méretétől?

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal szeretném kezdeni megkérek mindenkit csak az irjon aki normálisan szeretne nekem tanácsot vagy véleményt irni köszi,Szoval 22 éves vagyok 185 magas 100 kilo a péniszem mérete11,5 cm hosszu és 3,5-4 vastag.van egy lány nagyon imádom de nagyon félek hogy mit szol ha a szexre kerül a sor?
2011. febr. 17. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Hódítsd meg! Ne a testedért szeressen, hanem tényleg legyen szerelmes beléd:D Ha amiatt dog akkor hidd el jobb is, hogy kiderült róla. Ha képes szeretni akkor nem lesz gondod.
2011. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Azt javaslom, hogy abból a 100 kilóból adjál le előbb 20-at.
2011. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
elsővel tökéletesen egyetértek...
2011. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

hát lehet veled fog élni, de mással fog dgni az biztos.


megint ez a lerágott zsinor, hogy a lányok becsületes férfit akarnak, aztán ha az is vagy, akkor mégis lelépnek és máson lovagolnak.

persze a lányok szeretik a pénzt.

2011. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Az a 11,5 nem olyan ijesztő, miért félsz tőle? :))
2011. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

másodikkal értek egyet.


kövér vagy.

bocs, de valakinek ezt is el kellett mondania.


az első benyomás számít mindig (csak azután tudsz egy lánnyal beszélgetni, miután meglátott)

2011. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Bocs haver de az tényleg kicsi.
2011. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Nos én tapasztalatból írok neked. Volt mindkét típushoz "szerencsém". Szóval az első delikvensnek nagy és vastag volt mondanom se kell, hogy 5 és fél év alatt sem sikerült lepedőakrobatának lennie (amúgy szüzek voltunk mindketten). A másodiknak jóval kisebb és vékonyabb volt mint az előzőnek (neki is én vettem el a szüzességét). Olyan szinten volt már a 2. alkalommal, mint az előző partnerem soha. Hozzá is mentem feleségül (persze nem ezért, de a szex is fontos szegmense egy kapcsolatnak). Tehát az én példámból látszik, hogy (bár csak két pasival voltam együtt) nem a mért a lényeg hanem a technika, az odafigyelés és a kölcsönösség. Szerintem se aggódj ezen, hogy mekkora ha oda kerültök, hidd el nem fog mérőszalaggal ott állni. Azzal is egyetértek, hogy ne a testedért szeressen. Én mindig azt szoktam mondani, hogy az ember testével bármi történhet amiért megcsúnyul illetve negatív irányba változik a lelkével már kevésbé. Mit szól majd ha szexre kerül a sor? Érd el, hogy beléd szeressen (ha még ez nem történt meg, nem részletezted) legyél nagyon kedves, odaadó vele. Szerintem nagyon nem fogja érdekelni, hogy mégis mekkora. Sok szerencsét kívánok!
2011. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Ne aggódj emiatt. Az egyáltalán nem kicsi! Másnak sem nagyobb...A barátom is ettől félt, neki tényleg kicsi van, merev állapotban max 10 cm, egyébként 5-6, és rohadtul nem érdekel, ki tud elégíteni, nem mellesleg a nő hüvelyének hossza 8-10 cm:) Ne aggódj!

Ha szeret egy lány, ez nagyon nem fogja érdekelni!! Engem sem érdekel..szegény barátom meg lelki beteg volt hogy nem fogom férfinak tartani emiatt...közben meg...

19/L

2011. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
19/L őszintén gratulálok! Örülök, hogy vannak még ilyen normális lányok! Az én férjem az elején aggódott emiatt picit, de sikerült vele megértetni, hogy tényleg nem ez a lényeg. Amúgy neki ilyen 13-14 körül van tényleg nem ez a lényeg. És igen normális pasikat akarunk, de nem akarunk mással lefeküdni, mert nekik esetleg "kicsi". Hűségesek vagyunk! Ez egy baromság, próbálja már mindenki felfogni, hogy tényleg nem a mérte a lényeg! Amúgy a férjem mérete pont elég volt ahhoz, hogy a hátrahajló méhem ellenére elsőre teherbe ejtsen.... Ennyit erről!
2011. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!