Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne ezt a "belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt a "belső érzést" túllépni?

Figyelt kérdés

Volt nemrégiben egy kapcsolatom ami sajnos negativan hatott rám. Nem éreztem jónak magam a lány mellett. nem volt önbizalmam, ugye egy boldog párkapcsolatban az ember "ragyog" a külvilág felé. Hát én nem sőt, elvesztettem minden vidámságom, életkedvem...szinte teljesen befordultam. valahogy éreztem hogy nem az igazi, de mégsem léptem meg a szakítást sokáig, míg végül beláttam, és rászántam magam...

Azótta már rendbejöttem kitisztult a fejem is, ujra van kedvem, vidámság.. jókedv.

DE

azt veszem magamon észre bennem maradt egy félelem.

Mintha tartanék lányokkal találkozni, mert ugymond nem kellenék majd nekik. Ilyen téren mintha kihunyt volna belőlem az önbizalom.

Vannak körülöttem lányok, van amelyk találkozni is szeretne velem, de én csak halogatom...emiatt.

Valaki? esetleg aki hasonló cipőben járt, milyen helyzet hozta a megoldást?


2011. febr. 17. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
"emiatt"-Mi miatt konkrétan?
2011. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha észreveszed az ellentmondást az írásodban, akkor rájössz, hogy feleslegesen aggódsz. A lányok akarnak veled találkozni, akkor miért ne akarnának? Ne húzd az idődet ilyen beidegződésekkel, lépj és tapasztalj minél többet.

Valószínűleg inkább még benned van a volt kapcsolatod, ha ezen túllépsz akkor megoldódik szerintem.

2011. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, kb én is ebben a cipőben. Miután szakított velem a barátom az önbizalmam leesett 0-ra. Egyszerűen nem tudtam/tudom elhinni, hogy szép vagyok és ez szerintem kívülről is meglátszik rajtam. De remélem nemsokára újra találok valakit, aki boldoggá tesz. Te is találkozgass a lányokkal. Minél többet csajozol, annál jobban fog nőni az önbizalmad is.
2011. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hm.. anno emlékszem volt egy olyan lány az életemben akivel nagyon jó viszonyban voltam, imádott engem ahogy voltam..és én is őt, önzetlenül szerettük egymást de én csak mint embert...(külsőre abszolut nem volt az esetem)


Na mikor ez tartott teljesen kivirultam...önbizalamam lett, akkor ismerkedtem meg azzal a lánnyal akivel később össze is jöttem.. aki miatt most igy vagyok ahogy.

2011. febr. 17. 17:57
 5/5 A kérdező kommentje:
a legkomyolabb az egészben: pl én is hallok olyan lányokat, mint előttem is irták: a külsejével szemben nincs önbizalma, vagy hallok olyat hogy "kövér vagyok", "nagy a hasam" stb...emiatt teljesen komplexusaik vannak a lányoknak. Holott én mint külső szem, ha megnézem egy kívánatos testet látok. Csak az ő fejükben létezik ez a kusza gondolat. Ezen kéne tullépni:))ahogy nekem is, csak az én fejemben létezik a "saját gondom".
2011. febr. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!