Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés

Évfolyam társam, fél év és nem látjuk többé egymást.

Az elmúlt hétben összebarátkoztunk, a szeretet kölcsönös volt. (Ma kiderült hogy nem)

A lányka van egy barátja nem tudom mióta, de mindíg azt mondta hogy engem szeret, amikor ma rákérdeztem MSN-en hogy kit szeret akkor gondolom megijedt/meghatódott és elmondta hogy Zoli (A barátja)

De utána ismét azt mondta hogy azért mondott zolit mert most vele van (kapcsolatban).

És nem tud dönteni..

Tudom hogy nem szeret, de az agyam nem képes felfogni, első kapcsolatom lett volna, eleinte ő közeledett felém és beléestem..

Durva 1 hét volt de amikor rágondolok elkap a sírógörcs és hányingerem van.

Segítsetek hogy felejtsem el! Az ivás kizárva (14/F miatt)

Haverok ilyen hidegben nem nagyon mennek suli után sehova.

Úgy érzem beleőrülök..

Kérlek segítsetek! :'(


2011. febr. 17. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nagyra becsülöm benned hogy nem akarsz ivásba menekülni ;) ez egy nagyon jó dolog =)

nos én úgy látom a helyzetet hogy csak a barátja miatt nem jár veled , nem azért mert h nem szeret,....ha alapból ő közeledett feléd akkor biztosra veszem hogy szeret ,ugyanis ha magamból kiindulok én akkor másznék rá egy pasira ha komolyan gondolom....=)

Szerintem hagydd ezzel a kit szeretsz kérdéssel;) csak maradjj ugyanígy a barátja és mindig legyél mellette még jobban is mint a barátja:D és ráfog jönni h kiszámít igazán ;) adjj neki sok-sok tanácsot és helyre jön minden;) nem kell FELADNI!!!!!!!!!

(16Ł)

2011. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha előbb tudom nem teszem ezt:


[link]


Ha rád hallgatok akkor tényleg megmenthettem volna a kapcsolatot, de így már tényleg kizárt, hogy azt mondtam neki hogy nem akarok vele többet találkozni..

Vagy esetleg még ha szünetekben őt bámulom és felfigyel rá? Vagy teljesen esélytelen? :(

2011. febr. 17. 15:44
 3/5 A kérdező kommentje:
ha az időpontot nézed hogy 10 percig direkt nem válaszolt majd amikor elköszöntem ő is.. ez számít valamit? :'(
2011. febr. 17. 15:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt írta hogy a zolival van ezért mondta őt, de ha engem szeret miért nem szakít és jár velem? ez nem azt jelenti hogy nem szeret? mert 2 embert nem lehet szeretni..
2011. febr. 17. 15:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, a barátja 10KMre lakik innen a szomszéd faluba, szal vele nem nagyon van.. azért kérdeztem meg tőele h kit szeret mert holnap megint megy ceglédre és ott a barátja..
2011. febr. 17. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!