Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelen ha valakinek a párja álandóan nézni, amikor alszik akkor is?

Figyelt kérdés
Volt ugy arra ébrettem fel álmomba ,hogy néz, figyel.Közben simogat,puszilag.Én enek nagyon örülök,de volt ,hogy nem tudtam aludni.Ez mit jelent ha álandóan néz?
2011. febr. 17. 12:34
1 2 3
 21/28 .Daniel. ***** válasza:
67%

Lehet hogy észrevett valami nagyon csúnya, visszataszító, undorító rendellenességet a tested egy részén és azon gondolkozik hogy megnyalogassa-e.

Amúgy én megkérdezném tőle hogy miért néz és hogy mikor szokott aludni.

2011. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges okok:

1) halálosan szeret => örülj neki baz+! ha nem tudsz aludni, szólj neki! ...vagy kapd el és légy a "nagykifli" :D

Aki ezt nem tudja megoldani az haljon meg, de tényleg!


2) vámpír és nem alszik, vagy túl sokat kávézik

3) simogatás fétise van

4) dugni szeretne, csak nem mer szólni mert látja hogy álmos vagy

2011. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
79%

ehhez nem kell nagy ész :)

beléd van zúgva mint állat. sok barátnője volt már vagy te vagy az első? én azt tippelném, hogy te vagy neki az első akibe nagyon szerelmes.

persze még vannak további lehetőségek is:

-vámpír: épp a vénád keresi

-szervkereskedő: csak várja a megfelelő időpontot és már viszi is a veséd-májad-léped

-ki akar rabolni

szerinted melyik a helyes megfejtés? :D

23f

2011. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
73%
Most már egyértelmű. Egy vámpírral jöttél össze.
2011. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
valoszinü,hogy őrülten szerelmes beléd és nemtud betelni veled.az is lehet,hogy mindig szeretne veled lenni nem akar egy percre sem elengedni.de ha zavar akkor kérdezd meg tőle biztos nem sértődik meg érte.
2011. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is állandóan bámulom a kedvesemet, néha néz és kérdi hogy mi baj, de mosolyogva, én meg mondom hogy semmi, csak tetszel. Néha szólok előre, hogy bocs de ma tuti nagyon meg foglak bámulni :). Néha kicsit furcsálja, de elfogadja.
2011. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
az ördög sem alszik ezt is vedd számításba.
2011. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
b.aszki már aludni sem lehet net nélkül.ez besz.arás komolyan mondom.ezen nagyon jót nevettem.
2011. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!