Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy az ész erősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy az ész erősebb döntéshozó mint a szív?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok, a lány 19 (kicsit gyerekesebb felfogással)


Összetett a szituáció, próbálom röviden vázolni amennyire csak lehet:


5hónapja járunk, jártunk, szakítottunk 2 hete, az ok, hogy volt barátnőm végig hívogatott, és nem tudtam elintézni hogy ne hívjon fel, emelett figyelmetlen voltam, és sokat eröltetem és beszélek a sexről (legalábbis véleménye szerint).

Iszonyat makacs és önfejű, de emelett szeret, szerelmes, elmondása szerint, sír a telefonban, hogy neki is nagyon nehéz, de mégis el tud menni ide oda, szórakozni, barátaival. Alig látom.

Én tudom, hogy min kellene változtatnom ,hogy jó legyen, ha kibékülnénk, csak nem akar esélyt adni, hogy szerinte nem működik. Nagyon nehezen viselem, és nem tudok továbblépni sem. Túl sokat is keresem, de nem tudom megállni. Nem tudom hogyan kaphatnám vissza, mit kellene még tennem ha szerinte már mindent megtettem, amit megtehettem.

Létezik, hogy az ész, (ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy igaza lenne) képes dönteni a szerelem ellen?

Bármilyen segítség jól jönne.

Férfi vagyok, csakhogy mindenkinek tiszta legyen a dolog, ez is befolyásoló tényező.

Létezik, hogy van valakije, csak nem akar megbántani? :(

előre is köszi a válaszokat.


2009. febr. 12. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
a csaj elerte h fussal utanna es most jatszodik veled ha elmegy nelkuled bulizni akkor az tuti h pasizik is en is ilyen cipoben jartam mint te ahogy le irtad a csajrol ugy irtal mintha az en baratnom lenne ma este szakitottam en vele mert kezdett mar jatsszadozni velem ebredj fel ha nagyon szereted akkor hagyd el keress mast nem a vilag vege
2009. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a szerelem kifürkészhetetlen. én évekig éltem egy nagyon tré kapcsolatban. Bent ültem az aranykalitkában, megvolt mindenem és nem volt semmim. Volt egy párom,aki kirakatbabának tartott. Ezt tudtam az együtt töltött évek alatt is, de az eszem azt mondta maradjk mert ilyan jó dolgom sosem lesz (anyagi értelemben), a környezetem is el volt ájulva a szerencsémen. A 6éveben felülbíráltam minden előző észérevemet és léptem. Azóta, csóűró, de nagyon boldog vagyok. van normális családom, isteni férjem és gyönyörű gyerekem.

A tanácsom röviden: nagyn-nagyon alaposan gondold végig miért lenne jó neked ez a lány. Ha az eszed is azt mondja ő az akivel letudod élni az életed, akkor harcolj érte tovább. Ha csak a szived szereti még, de minden egyéb ellene szól, lépj tovább! Nehéz feladat, de ha halogatod semmi nem oldódik meg.

Sok sikert!

2009. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sosem győzött még az ész a szív felett. Az eszem mindig nemet mond, de nem tudok rá hallgatni, pedig tudom, hogy nem csap be...Végül mindig a szívemre hallgatok és végül hatalmasat csalódok :(
2009. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az én barátomnál az ész győzött... :S Szerintem csak egyet tehetsz. Ha már tudod mit kéne változnod, az nagyon jó. Kezdd el most! Nem kell ahhoz előszöt vele lenned, hogy megváltozhass. Változz magaért! És akkor megfogja látni, és majd elgondolkozik... Ha (bocsánat, hogy ezt mondom:S) nem jön össze, akkor is fejlődtél. Én ezt teszem most, és igaz, nem valószínű, hogy mostanában együtt leszünk. De látja, és majd megeszi a fene, emellett nekem is jó, hogy jobb lettem. Szóval hajrá! :) 17L
2009. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

29 éves nő vagyok.Ha szerinte mindent megtettél amit megtehettél, akkor ez azt jelenti hogy akármit is teszel soha nem fogsz már kelleni neki.

Ez a kopj már le árnyalt kifejezése.

És most nem megbántani akarlak.

Szerintem fél azt mondani bocsi nem szeretlek,mégse jössz be vagy másba szerettem bele stb.Így könnyebb hogy téged hibáztat és így majd magadba keresed a hibát.( Női észjárás)Nyisd ki a szemed és keress olyat aki megérdemel.

2009. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!