Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutazok 3 hónapra. Esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazok 3 hónapra. Esélytelen hogy várjon rám?

Figyelt kérdés

Pár héten belül elutazok Észak-Írországba dolgozni. Van valaki, akivel 3 hónapja találkozgatok, de még nem komoly a kapcsolatunk és valószínűleg én többet érzek iránta, mint ő irántam (vagy csak elnyomja magában).

Szerintetek hülyeség az, hogy a 3 hónap alatt esetleg rájön, hogy szüksége van rám, hiányzok neki? Végül is ha eddig nem alakult ki benne... Eleinte ő keresett mindig meg mondta, hogy hiányzok neki, mostanában pedig egyre inkább én keresem és én mondom, hogy talizzunk, persze nem mond nemet, de akkor is értitek...

Jövőhéten be fogom itthon mutatni, mert már többször említette nekem, hogy szeretné ha bemutatnám a szüleimnek, meg mi van szégyellem?:D ő miért nem aludhat nálunk? stb... De ha azt akarja, hogy mutassam be itthon, akkor mégis miért nem akarja hogy komoly legyen a dolog köztünk? Olyanokat mond, hogy nem tudna belém szeretni, mert nem vagyok elég határozott (holott ebben a kapcsolatban is én vagyok a határozott, hiszen én tudom mit akarok, de mind1).

Ez egy jó teszt arra, hogy kellek e neki, vagy tutira elveszítem őt? Ti kibírnátok csaj nélkül 3 hónapig? Köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 17. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez a három hónap pont jó alkalom arra, hogy kiderüljön mennyire kerültetek közel egymáshoz. Tartsd vele a kapcsolatot folyamatosan, három hónap nem a világ, ha megvár akkor legalább tudod, hogy komolyak a szándékai.
2011. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én úgy veszem észre h ez a pasi nem szeret téged és ezt meg is mondta.én szerintem nem fog megvárni.most lehet le leszek bunkózva de nekem ez a megérzésem.sok a 3 hónap ha egy olyan emberre kell várni akit nem is szeretsz.érted mit akarok ezzel mondani.
2011. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. :D en is pont eszak irorszagban lakok. mar 4 es fel eve. Melyik reszre jossz ki? :D
2011. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem bunkózlak le, lehet neked van igazad... csak reménykedek, hogy mégis szeret!! tudod a pasik hülyék az érzelmekhez, van hogy maguknak sem vallják be!!


utolsó:

É-Írország, Cardiff. Egy bevásárló központban kell majd dolgozni. Te milyen melót találtál? Hogy érzed ott magad?

2011. febr. 17. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még suliba járok itt. :D jól érzem magam. Amúgy Omaghban lakok. :D
2011. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!