Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak vele ha kb nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele ha kb nem is járunk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt így kifejtenéd kicsit bővebben ?
2011. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy hete vagyunk együtt és még csak kialakulóban vannak a dolgok, de rájöttem hogy nem menne.
2011. febr. 16. 18:21
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem volt olyan lány ismerősöm, hogy nem s jártunk, de azért szakított velem. Nem zavarták az apróságok.
2011. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem menne?
2011. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Mondd meg neki, hogy nem is tudod pontosan hogy mi az ami köztetek van, de nem tudsz vele komolyabbat elképzelni... Szereted de mint barátot... Meg fogja érteni...
2011. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
első vagyok . a legegyszerűbb , ha legközelebb elmondod neki , hogy szerinted hanyagoljátok ezt az egészet , nem akarsz tőle semmi komolyat. .. stb. és kész pasz , szerintem meg fogja érteni :D
2011. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Ezt csináld: A nappalitokba üljetek le a kanapéra és fogd meg a kezét. Majd mond ezt : Sajnálom, De rájöttem, hogy ez nem fog menni köztünk. Legyünk inkább barátok ( Mármint csak akkor ha szeretnél vele baráti kapcsolatot folytatni). Remélem segítettem. :-)
2011. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Na ezt a szereted mint barátot dolgod felejtsd el! Ez nagyon gáz szöveg! Egyszerűen mond meg neki, h neked nem megy a dolog!
2011. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem mondd neki azt, hogy legyetek barátok, az úgysem menne, főleg, ha ő többet érez irántad. Csak reménykedne folyamatosan, hogy majd több is kialakul. Mondd meg neki, hogy nem akarsz semmit. Egyébként miből jöttél rá, hogy nem akarsz semmit?
2011. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ágika 86-nak:

Miért mikor mi a párommal szétmentünk összenéztünk és megbeszéltük, hogy nem fog menni...

Azóta a legjobb barátom bármit el tudok mondani neki és ő is nekem. Megbízunk egymásban és bárkinek bármi baja van, csak felhívja a másikat.

Létezik ilyen is:)

2011. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!