Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma megosztása a másikkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma megosztása a másikkal?

Figyelt kérdés

Volt egy kis magánjellegű problémám az elmúlt pár napban (érzelmi), a barátnőmnek persze feltűnt. Megkérdezte, hogy van-e valami baj, én csak annyit mondtam, hogy igen, de hogy konkrétan mi, azt nem, pedig mondta, hogy arra lenne való ő, hogy megosszam vele a problémáimat.

Teljesen megértem, azonban ez nekem nem megy olyan könnyen.

Ma már szinte összevesztünk, hogy mondjam már el.


Kapcsolat elején vagyunk még nagyon.

Ti hogy vagytok ezzel a dologgal?


20/F


2011. febr. 16. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne kezdj bele, ha nem akarod folytatni.

Én legtöbbször úgy vagyok vele, hogy nem rongálom a páron a hülyeségeimmel, nem kell nekem bébiszitter, és inkább a jóban legyen velem, mint a rosszban. Ez nem hiszem, hogy titkolózást jelentene, csak férfiatlannak tartom a panaszkodást.

Viszont ha nem akarom terhelni ilyenekkel, akkor egyáltalán szóba se hozom!

Nem is mutatom, ha mégis észrevesz valamit, megnyugtatom, hogy valami semmiség.


Ha nagyobb volumenű dolog van, akkor persze elmondom, beszélgetünk, ilyenek. De szerintem ez természetes.

2011. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy az ember bármilyen gondját elmondhatja a szerelmének. És ez nem "panaszkodás", hanem egyszerűen könnyebb lesz utána, ha megbeszéled valakivel, aki megért, akiben megbízol (= szerelmed). Nyilván nem olyan problémáról van szó, hogy jajj megvágtam a kisujjam, és akkor sírok... hanem valami lelki gond vagy hasonló. Szerintem semmi szégyellnivaló nincsen ebben. Miért érzed nehéznek beszélni róla? Úgy érzed, hogy nem "férfias" vagy nem akarod annyira közelengedni magadhoz a párod (utóbbi furcsa lenne)?
2011. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fene tudja, helyzet adja. Én pl régebben mindent elmondtam a bnőnek, de mostanában ha kérdezi sem mondok semmit. Valami megváltozott irányába. Persze ez nem jó, de akkor se eröltesd. Inkább gondold át ezt a kapcsolatot, hogy akarod-e, Ő-e az, akivel mindent meg akarsz osztani.
2011. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak ilyen vagyok, hogy nem szeretem megosztani a problémáim senkivel, ezért nem mondtam el neki, nem azért, mert nem akarnám közel engedni magamhoz.
2011. febr. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!